Молода рівнянка благає про допомогу, у неї виявили рак одразу на 4 стадії

Збір коштів на потреби армії України
08.05.2019

Молода рівнянка благає про допомогу, у неї виявили рак одразу на 4 стадії

У Рівному в засновниці Revolt Barbershop&Tattoo 23-річної Ольги Баранчук виявили рак лімфатичної системи. Як сама Ольга писала у Facebook, відкрити салон, де можна зробити брутальну зачіску та стрижку бороди, було її мрією. Однак дівчину приголомшив несподіваний діагноз. Хворобу виявили на 4 стадії, коли пухлина виросла. Тепер дівчина благає про допомогу.

“Я Оля, через три тижні мені виповниться 24 і самий несподіваний подарунок – це рак 4 стадії . Лімфома Ходжкіна. Лімфома Ходжкіна або лімфогранулематоз – це рак лімфатичної системи. Поганий він тим, що вражає відразу всю лімфатичну систему і може переходити на інші органи і кістки на пізніх стадіях, як у моєму випадку.

Симптоми неспецифічні і часто проявляються коли пухлини досягають розмірів настільки великих, що починають давати на близько розташовані органи і викликають дискомфорт чи/і біль. Тим і підлий рак, що ранніх етапах перебігу хвороби його можуть не знайти і лікують неіснуючі хвороби, якими «прикидається» лімфома – застуду, алергію і тд.

 

В моєму випадку хвороба почала розвиватись у середостінні ( між легенями ) і не проявляла себе доки пухлини не досягли розмірів здатних душити мене з середини , з`явилась віддишка навіть від мінімальної активності, біль у спині, а за ними кашель і постійна температура 37,5 -38. Місяць я не розуміла що зі мною відбувається ,застуда не проходила – жодні ліки не допомогли, ставало гірше. Мене відправили на флюорографію, яка показала – між легенями є щось, чого там не повинно бути.

Між днем коли мені сказали, що у мене підозри на новоутворення і днем коли я з папкою обстежень приїхала у Київ, готова до всього, пройшло 5 днів( з урахування 2 вихідних коли обстежувати ніхто тебе не буде, бо вихідний ). З чого видно, що жити з цим я більше не планую. Далі був місяць обстежень за який я пройшла : аналізи…багато аналізів крові, флюорографію, рентген, узд 2 рази, кт, ексцезіцна біопсія, після якої повернувся голос, пєт кт і два тижні очікування результатів .

І тут знову як мішком цементу по голові «у вас четверта стадія». Прогнози лікарів: «погано, але зараз все лікується». Друзі, здоров`я вам, бережіть себе. А я з вашою підтримкою починаю боротьбу. Разом боротись легше. Будь-яка допомога важлива і потрібна! Це довгий бій, який окрім емоційних та фізичних ресурсів потребує значних фінансових витрат. І буде неймовірно чудово, що ви підтримаєте мене!”, – написала Оля у Фейсбук.

ПРИВАТБАНК :

💳 4149 4390 0933 8868 (Баранчук Ольга)

MONOBANK :

💳 5375 4141 0379 0548 (Баранчук Ольга)

WESTERN UNION : OLHA BARANCHUK

Підтримайте репостом!!! Щиро дякую кожному

, , , , переглядів: 1 769

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *