Молитви-захист водія на будь-якій дорозі світу

Збір коштів на потреби армії України
28.10.2021

Православні перед далекою подорожжю моляться Господу про допомогу в дорозі, деякі навіть ходять в храм, розмовляють зі священиком або духовним наставником, щоб він теж помолився за успішний результат поїздки. Молитва допомагає налаштуватися на поїздку, заспокоїтися і не нервувати.

Молитва водія перед дорогою допомагає захистити від небезпек в дорозі

Хороший настрій перед поїздкою – це вже сам по собі захист. А якщо Господь у вашому житті присутній – це і зовсім добре. В дорозі може трапитися все, що завгодно, а тому є молитва для водія, з якої він може здійснювати нехай і молитися, перебуваючи в дорозі. Так Господь завжди буде поруч з вами і ви зможете відчути в собі сили, щоб впоратися з труднощами.

Постійно читати цю молитву, звичайно, не слід. Перед поїздкою сівши за кермо, треба осінити себе хресним знаменням, попросити у Господа благословення на поїздку і тричі прочитати молитву. Її ж можна прочитати, якщо виникли труднощі в дорозі.

Молитва водія захисна перед поїздкою

“Боже Всеблагий і Всемилостивий, Який все охороняєш Своєю Милістю і Чоловіколюбністю, смиренно молюся до Тебе: через заступництво Пресвятої Богородиці, Святителя Миколая і всіх Святих: Охорони від усіляких неприємностей і раптової смерті мене, грішного, і довірених мені людей і допоможи неушкодженими доставляти кожного, згідно їхньої потреби.

Боже Милостивий! Звільни мене від злого духа порушення правил їзди і алкоголю, які викликають нещастя і наглу смерть без покаяння. Спаси і допоможи мені, Господи, з чистою совістю дожити до глибокої старості, без тягару провини вбитих і покалічених через мою байдужість людей, і нехай прославитися Ім’я Твоє, сьогодні і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.”

Молитва водія Ісусу Христу

“Господи Боже наш, Ти є Істиною й Живою Дорогою, Ти подорожував зі слугою Твоїм Йосифом, подорожуй, Владико, і зі слугою Твоїм (ім’я). Від усякого буревію і напасти збережи його, мир та Свою могутність влаштуй навколо нього, щоб він завжди чинив правдиво та згідно із Заповітами Твоїми.

Нехай він наповниться життєвих і Небесних дарів, і з Твоїм благословенням назад повернеться. Бо Твоє є Царство, і Сила, і Слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.”

Молитва водія Богородиці

Богородице Діво …

О Пані моя! О Мати моя! Тобі жертвуюся на сьогодні в дорозі і на ціле своє життя. В доказ того жертвую Тобі свої очі, уста й усього себе. А коли я є Твоїм, о ласкава Мати, то охороняй мене в дорозі, як речі Своєї власности. Амінь.

переглядів: 4 573

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *