Морозилку краще тримати повною

Збір коштів на потреби армії України
22.10.2022

Морозилку краще тримати повною

Енергозаощадження буде дуже важливим майбутньої зими. Власне, це питання уже стало руба. Втім, окрім стандартних порад не вмикати зайвого і переносити енергозатратні справи на кшталт прання з годин пікового навантаження, існують менш очевидні лайфхаки. Наприклад, тримати морозильну камеру холодильника заповненою.

холодильник

У разі, якщо ви складаєте у лотки камери всього потрошки, то неїстівний наповнювач кладіть у дальньої стінки, а продукти – спереду. Так ви зручно організуєте простір і ще й змусите морозилку заощаджувати електроенергію.

За словами експерта, незаповнена морозилка витрачає енергію на охолодження повітря, яке надходить всередину, коли ви її відкриваєте. Якщо ж місця для теплого повітря не залишається, то енергозатрати знижуються. До того ж, частина задачі з охолодження лягає на інші предмети, що уже лежать у морозилці.

Заморожування залишків страв, окрім того, що підвищує енергоефективність приладу, також скорочує кількість харчових відходів, які є досить значною екологічною проблемою. А так ви зможете тримати морозильну камеру наповненою і мати під рукою готові страви, які залишиться тільки розігріти.

Важливе доповнення від експерта – схожий принцип із холодильною камерою не працює. Якщо заставити холодильник так, що будуть перекриті вентиляційні отвори, це порушить нормальний механізм його роботи. Приладу доведеться збільшувати споживання енергії, щоби забезпечити повноцінну циркуляцію холоду по всьому простору.

Джерело: https://patrioty.org.ua/

 

, , , , переглядів: 286

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *