На благодійному аукціоні у Рівному можна купити депутата, бізнесмена, громадського активіста та багато кого ще

Збір коштів на потреби армії України
23.03.2021

Благодійний аукціон “Добрі зустрічі в Рівному” організували Всеукраїнська благодійна організація “Дарунок” та БО “Творимо Україну разом“. В рамках цього аукціону можна придбати зустріч з успішними, цікавими та творчими людьми Рівного. 

Стартова ціна лотів від 200 до 1000 гривень.

Усі виручені кошти аукціону підуть на лікування 12-річного Назарія Сорочинського. Від народження у хлопчика дисплазія культових суглобів. Хлопчику вже провели першу операцію у Інституті травматології та ортопедії НАМН України у місті Київ. У березні цього року дитині обов’язково потрібно провести операцію на другу ніжку. Її вартість 70 тисяч гривень.

19 тисяч гривень ми батькам вже надіслали і до кінця тижня, надіємось, зберемо всю необхідну суму. Таку хорошу традицію плануємо продовжувати, оскільки у Рівному у нас є багато підопічних діток, які потребують допомоги,.

– розповіла засновниця благодійної організації “Дарунок” Марія Ясинчук.

Вже відбулися щонайменше 10 таких аукціонів.

Для прикладу, за зустріч з власницею агенства нерухомості та депутаткою Рівнеради Катериною Марчук на допомогу 12-річного Назарія виручено 5 тисяч гривень.

За “Добру зустріч” з секретарем Рівненської міської ради Віктором Шакирзяном виручили щонайменше 20 тисяч гривень, оскільки герой аукціону пообіцяв подвоїти запропоновану суму, щоб допомогти Назарію.

Серед незавершених аукціонів – народний депутат VIII скликання Андрій Лозовий, керуюча адвокатським бюро Ірина Пашкевич, рівненський бізнесмен Евгеній Савчук та інші.

, , , переглядів: 1 410

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *