На чому зупинилась еволюція взуття цієї весни?

Збір коштів на потреби армії України
10.05.2017

На чому зупинилась еволюція взуття цієї весни?

«Взуття – це п’єдестал, на якому стоїть жінка», – стверджує Крістіан Лабутен.

Ми повністю згодні з його визначенням і з задоволенням розповідаємо вам, які п’єдестали – ботильйони, чоботи, туфлі, босоніжки, сандалі, кросівки і навіть шльопанці будуть в моді навесні і влітку 2017.

Та поговоримо про найголовнішу літню пару. Погодьтеся, без босоніжок влітку нікуди. Ідеальна пара в новому сезоні обов’язково повинна бути на платформі: пластиковій чи солом’яній – значення не має, втім, як і висота піднесення. Надихнувшись 1980-ми, дизайнери використовують класичні прийоми цієї модної епохи – фігурний прозорий пластик і примітивна квіткова вишивка на корковій основі. Є і грубі шкіряні варіанти, і моделі, що сподобаються спортсменкам. Переглянемо:

Ремінці і зав’язочки 
Взуття на шнурівці, з бантиками і іншими зав’язочками можна сміливо назвати популярним трендом цієї весни і літа.

стрічки

Шкарпетки

Так, те що ми завжди визначали, як несмак чи “сільський гламур” – сьогодні виглядатиме ефектно та дуже стильно.

шкарпетки

Платформа

На відміну від танкетки, платформа являє собою практично рівну поверхню, при цьому її висота може бути яка завгодно у висоту. Чудово підійдуть до одягу в спортивному стилі.

платформа

Пластик

Сандалі на платформі з матеріалу, що нагадує високотехнологічний пластик, говоритиме про вашу позицію охоронця навколишнього середовища, адже платформа виконана з екопластику.

пластик

Сланці і шльопанці 
Найзручнішим взуттям для літа визнали не босоніжки і навіть не кросівки, а сланці, шльопанці і в’єтнамки. Модні дизайнери пропонують в буквальному сенсі слова не паритися і надягати взуття на плоскому ходу до ансамблю в стилі smart casual.

сланці

Квіти

Флора і фауна дійшли і до взуття. Одночасно ніжно та пристрасно виглядає на босоніжках зростаюча трава і квітучі троянди

квіти

Впевнені, що серед нашого переліку, ви точно знайдете свою, щасливу пару.  А поки давайте переглянемо, як еволюціонувало жіноче взуття та на чому зупинилось сьогодні, можливо знайдемо там ще одну підказку?

 

, , , , , переглядів: 1 707

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *