На Дубенщині зніматимуть міжнародний кінопроект

Збір коштів на потреби армії України
02.09.2021

На Дубенщині зніматимуть міжнародний кінопроект

На Дубенщині, у селі Привільне відбудуться зйомки міжнародного кінопроєкту, який реалізовується AВС Вildungs-und Tagungszentrum e.V у співпраці із Громадським об’єднанням «Агенція місцевого розвитку Дубенщини».

Про це повідомляють на сторінці Громадського об’єднання «Агенція місцевого розвитку Дубенщини» у соцмережі фейсбук.

Організатори запрошують акторів головних ролей у міжнародному кінопроєкті.

Опис персонажів:
Ростислава – ветеранка, волонтерка, 25-30 років. Сильна, вольова жінка. Пройшла війну на Сході України, має психологічну травму. Вагається між минулим та новим коханням. Виглядає просто, але має тяжкий погляд.
Рената – подруга Ростислави, такого ж віку. Разом з Ростиславою працює у спільно відкритому волонтерському центрі після повернення з АТО додому.
Юстав – 28-35 річний стильний чоловік. Говорить українською з німецьким акцентом. Закохався у Ростиславу, його ідеал – сильні, незалежні жінки.
Любов Іванівна – мати Ростислави, віком 45-50 років. Проста жінка, можливо трішки повнувата, в міру доглянута. Любить доньку та сприймає всі її рішення. Бажає для доньки найкращого.

Зйомки проходитимуть у селі Привільне Дубенського району, Рівненської області з 6 по 17 жовтня 2021 року.

Участь у кінопроєкті – безкоштовна.

Вимоги:
Жінки – вік 25-30 та 45-50 років, будь-якого типажу.
Чоловіки – вік 25-40 років, будь-якого типажу.

Для участі у кастингу необхідно надіслати свої ПІП, вік, ріст, місце проживання, номер телефону та додати свіжі фото у профіль та анфас (бажано у чорній або білій футболці), два відео із пробами тексту та номер персонажа на електронну адресу kastingkinoproekt@gmail.com.

переглядів: 579

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *