На мікрорайоні “Північний” зняли кліп

Збір коштів на потреби армії України
09.05.2017

 

Рівненський гурт “Cеверный” зняв перший відеокліп. Учасники колективу Валерій Балабушка, Павло Лахтін та Глеб Смиков  розповіли про процес зйомки та творчі плани.

Рівненська співачка Катерина Качановська втретє збирається на “Голос країни”

– Як і коли виникла ідея створення кліпу?

 

Валерій: Хотіли зняти кліп давно, але чомусь вийшло лише зараз. Ідея локацій, тема та мета відео роботи виникла спонтанно, в ході дружньої розмови. Все обговорювалось і узгоджувалось з кожним учасником гурту. В кінцевому результаті виник професійний та майже ідеальний кліп.

 

– Чому кліп було знято саме на пісню “ППП”?

 

Павло: Важко одразу сказати. Думаю, через те, що ця пісня відображає головну ідею нашого гурту в цілому. Ми у свої піснях показуємо життя звичайної рівненської молоді. Стосовно побуту, вірності в коханні та сьогодення.

 

– Як і скільки часу тривали зйомки?

 

 Глеб: Недовго, приблизно два дні. На рідному “Північному” мікрорайоні міста. Залучено було професійних операторів. В ході зйомок відеороботи ми як ніколи відчули себе справжнім пісенним гуртом.

– Які у вас творчі плани?

 

Валерій: Зараз ми займаємось написанням і створенням нового альбому. Він матиме назву “Холодний”. Також плануємо професійно розвиватись спільно з нашим альтер – его “NCS” . А ще хочемо виступати в нічних клубах та інших розважальних закладах міста. У майбутньому будемо випускати одяг з нашим логотипом.

Переможець “Голосу країни” збирав на Рівненщині гроші для воїнів АТО

, , переглядів: 1 131

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *