На Рівненщині відбувся конкурс «Студентська перлина – 2017»

Збір коштів на потреби армії України
27.11.2017

На Рівненщині відбувся конкурс «Студентська перлина – 2017»

Днями у дубенському  у Будинку дітей та молоді проведено міський фестиваль «Студентська перлина – 2017» під назвою «Вечори на хуторі в Студмістечку», присвячений Міжнародному дню студента.

Фестиваль пройшов за участі студентів Дубенського коледжу культури та мистецтв РДГУ, Дубенського медичного коледжу, Дубенського коледжу РДГУ та Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Організатором фестивалю став Дубенський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за підтримки Дубенської міської ради.
Грамотами міського голови за відмінне навчання, активну участь у громадському та культурно-мистецькому житті міста та з нагоди Міжнародного дня студента нагороджено кращих студентів міста. Дубенський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголосив подяку за активну громадську позицію та волонтерську діяльність студентам-волонтерам Дубенського коледжу РДГУ та Дубенського медичного коледжу.
Під час фестивалю діяла виставка творчих робіт студентів на українську тематику. Також до Міжнародного дня толерантності та з нагоди відзначення Міжнародного дня студента волонтерами міського центру під час фестивалю проведено загальноміську акцію «Відповідальність починається з мене», в рамках якої роздано 150 інформаційно-профілактичних матеріалів.
За матеріалами: Дубенська міська рада

, , , переглядів: 614

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *