На Рівненщині пройдуть щорічні туристичні змагання «Доброволець. Осінь».

Збір коштів на потреби армії України
14.09.2021

На Рівненщині пройдуть щорічні туристичні змагання «Доброволець. Осінь».

9-10 жовтня територією Волинської та Рівненської областей пройдуть щорічні туристичні змагання «Доброволець. Осінь». Захід присвячений Героям 35 Сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ».

Змагання відбуваються у форматі пригодницьких перегонів. Участь можуть брати всі охочі, віком від 14 років. Також потрібно сформувати команду від 2 до 5 учасників та обрати категорію складності. Є наступні варіанти: 12 годин (піша дистанція); 24 години (піша дистанція); 24 години (велодистанція).

Щоб перемогти командам необхідно набрати більшу кількість балів в межах контрольного часу.

«Але мета «Добровольця» полягає не лише у тому, хто краще орієнтується, швидше їде на велосипеді чи перемагає. Ми даємо шанс людям випробувати себе, знайомимо з героїчною історією, відкриваємо нові місця краю. Та зрештою «Доброволець» – це нагода весело та активно провести час з друзями»,  – зазначив голова оргкомітету змагань Павло Данильчук.

Загалом організатори планують розставити близько 75 контрольних пунктів на території площею 800 км2. Серед КП будуть історичні місця. Зокрема і ті, які пов’язані з періодом національно-визвольних змагань ХХ століття. 

Реєстрація на змагання триває до 5 жовтня.

Також організатори пропонують учасникам трансфер з Луцька до місця старту та у зворотному напрямку.

 

Довідка: Змагання «Доброволець» проводяться з 2010 року. Спочатку це були виключно зимові перегони, проте з 2019 року, через великий попит, організатори додали ще осінній етап змагань. За весь період історії змагань в них взяли участь понад  3 тисячі учасників з різних регіонів України, а також з країн ближнього закордоння (Польща, Білорусь). На зимових змаганнях цього року було 312 учасників. Як це було в лютому 2021: https://youtu.be/FkF2tJt3Tjc

 

Більше про змагання на сайті: http://dobrovolec.org.ua.

, , , переглядів: 633

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *