На що сподівалася росія?

Збір коштів на потреби армії України
10.04.2022

На що сподівалася росія?

​На що сподівалася росія? Ціле ж ФСБ працювало і прогнозувало перспективи вторгнення. Не дарма, керівник зовнішньої розвідки ФСБ за провал швидкого наступу в Україні вже під арештом. 
Чому такий провал? Бо в Україні більше горизонтальна структура, ніж вертикальна. Почалося вторгнення – і всі не сидять мовчки в очікуванні розпоряджень. Хто в воєнкомат, хто за броніками за кордон, хто шукає 150 фур перевозити допомогу з Польщі…
Оцінити це все не реально. Хіба офіційні волонтерські фонди. Лише 7 найбільших волонтерських українських фондів з початку війни зібрали 155,6 мільйонів доларів. Це 4,59 мільярди гривень за офіційним курсом. Серед них беззаперечний лідер – “Повернись живим”, який зібрав 114 мільйонів доларів.
Збори волонтерів спробував оцінити українських Forbes. Окрім 7 українських фондів, до першої десятки увійшли іноземні: Ініціатива Міли Куніс та Ештона Кутчера ($35,7 млн), американський фонд Razom, заснований українцями в Нью-Йорку ($21 млн) та Nova Ukraine, також заснований емігрантами в Америці ($15 млн).
А скільки сотень менших фондів і просто окремих волонтерів 🤯
Ми витримали в рази більше, ніж думав ворог. Коли ти на своїй землі, тобі все допомагає. І сама земля, і річки, і кожна людина. Кожна, навіть та, від кого не очікував раніше.
переглядів: 572

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *