Надя Дорофєєва привезла з Нью-Йорка тренди: що буде модно у новому сезоні

Збір коштів на потреби армії України
16.02.2019

Надя Дорофєєва привезла з Нью-Йорка тренди: що буде модно у новому сезоні

Все яскраве, блискуче, з шипами, кучеряве і глянсове зібралося в одному місці. У Нью-Йорку начебто тільки стартував, але вже підходить до свого кінця тиждень моди. Модельєри показали майбутні тенденції на весну-літо і зиму-осінь 2019 року. Основний акцент був зроблений на сумках і форах одягу. Варіації іноді доходять до абсурду. На моделях можна було побачити або величезні сумки-відра або ж навпаки до того мініатюрні сумочки, що максимум, що туди поміститься губна помада, і то в мініатюрі. Про це повідомляє znaj.ua.

До того ж модні будинки прибрали з тенденцій довгостроковий тотал black look (повністю чорний образ) і замінили його на бежевий.

У свою чергу екстравагантна улюблениця мільйонів співачка Надя Дорофєєва, яка задає стиль всьому СНД відвідала цю найбільш авторитетну міжсезонну подію fashion-індустрії. На східному узбережжі США зібралися всі представники професійної модної спільноти: журналісти, знаменитості, блогери та інші. Серед візитерів була і солістка української групи “Время и Стекло”. Під час модного тижня Надя, в основному, позувала в одязі від українських дизайнерів.

На Наді берет Ruslan Baginskiy; сорочка [shirt stories]; жакет Jean Gritsfeldt; пояс Katimo Clothes; взуття Ali Saulidi

На Наді джинси Ksenia Schnaider; тренч Sandro; сережки Accentuate Jewelry; пов’язка Gucci; худі і сумка Litkovskaya; взуття Maison Margiela

, , , переглядів: 1 065

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *