Нагадайте дітям, як поводитись на дорозі!

Збір коштів на потреби армії України
03.09.2017

Нагадайте дітям, як поводитись на дорозі!

З нагоди початку нового навчального року патрульні поліцейські нагадують основні правила поведінки на дорозі. А ЛАЙТ не може залишитись осторонь і закликає: нагадайте про ці правила Вашим дітям, братикам і сестричкам!

По-перше: переходити через проїзджу частину дороги потрібно тільки на пішохідному переході, враховуючи при цьому сигнали світлофора та дорожні знаки. Ні в якому разі не потрібно перебігати через дорогу.

По-друге: грати в ігри поблизу автодоріг – категорично заборонено.

По-третє: говорити по мобільному телефону, чи просто відволікатися на будь-який інший гаджет – поблизу проїжджої частини – заборонено.

По-четверте: коли ідете з дитиною на зупинку громадського транспорту не поспішайте, поясніть їй правила пасажира та як потрібно обходити громадський транспорт. Автобуси та тролейбуси потрібно обходити ззаду, а трамваї – спереду.

Категорично заборонено дітям до 14 років кататися на велосипеді по проїжджій частині. Кататися на велосипеді неповнолітнім можна тільки на спеціальних майданчиках або по тротуарах. І головне пам’ятайте, що поведінка дорослих на дорозі – це приклад для дітей, тому перш за все потрібно виховувати себе, щоб ваші діти були у безпеці.

, , переглядів: 1 948

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *