Найцікавіші серіали травня 2019: від легендарної “Гри престолів” до п’ятого сезону “Босха”

Збір коштів на потреби армії України
06.05.2019

Найцікавіші серіали травня 2019: від легендарної “Гри престолів” до п’ятого сезону “Босха”

Хтось довгий час чекав на вихід нового сезону легендарної “Гри престолів”, а хтось не прихильник саме цієї саги, але чекав на інші цікаві картини. У травні для любителів серіалів – гаряча пора. Ми підкажемо, що подивитися в останній місяць весни.

“Воїн”

Молодий китайський емігрант, непогано володіє бойовими мистецтвами, приїжджає в Сан-Франциско і відразу ж опиняється в епіцентрі бандитських війн у місцевому Чайнатауні.

Жанри: бойовик, драма, історія

Тривалість: 1 г.

Країна: США

Світова прем’єра: 5 квітня 2019

Режисери: Лони Перистер, Лин Одинг, Девід Петрарка

Сценаристи: Джонатан Троппер, Ивэн Эндикотт, Джош Стоддард

“Гра престолів”

8 сезон. Показ: HBO, США

Для всіх, хто чекав “Гру престолів” і знає про серіал все, радити дивитися чи не дивитися новий сезон не має сенсу. Тож тут – кілька слів для поодиноких не фанатів, що зненацька вирішили почати саме із сезону завершального. Дивне бажання, але особливе – саме у 8 сезоні творці зібрали в одному місці практично всіх ще живих героїв “Гри…”, паралельного світу, де є Сім королівств, царює епоха середньовіччя і відповідні їм, шекспірівські політичні чвари.

“Дім”

Показ: Channel 4, Велика Британія

Фільм “Схід є схід” ще 1999 року кумедно змалював життя емігрантів в Британії, і через комічні ситуації показав одночасно і державну політику, і побутову міжкультурну різницю. Серіал “Дім” йде схожим шляхом – так само по темі, смішно і гостро. Хіба що, як це не дивно для британського шоу, доволі політкоректно. Це історія сирійського вчителя англійської мови, який, втікаючи від війни, випадково розлучився з родиною, тепер мусить в Британії доводити, що не є терористом, щось знає, вміє навчати і може стати достойним членом суспільства – це дуже актуальний і болючий для Європи сюжет.

“Фоссі”/”Вердон”

Показ: FX Network (USA) HBO España (Spain)

Геніальний біографічний фільм геніального Боба Фоссі “Увесь цей джаз”, звісно, перезняти нікому не вдасться. І навіть якщо є в обоймі такі режисери, як Мінкі Спіро (“Абатство Даунтон”), Джессіка Ю (“13 причин “чому”) і Адам Бернштайн (“Пуститися берега”). Втім, вони разом зробили чудовий омаж великому постановнику часів Нового Голлівуду, творцю незабутнього “Кабаре”. А як вдало вони користуються прийомами, вживаними Фоссі – рубленим і паралельним монтажем, все пришвидшуючи темп, міняючи танці з буденним життям – точно так, як було і в “… джазі”!

“Вбиваючи Єву”

2 сезон. Показ: BBC America, Велика Британія, США

Серіал, який з неочікуваною силою набув шаленої популярності: завершений в травні минулого року перший сезон під кінець 2018-го став ледь не найбільш обговорюваним серед інших, а канадська акторка корейського походження Сандра О, виконавиця ролі слідчого МІ-6, не просто отримала “Золотого глобуса”, а й опинилася на обкладинках багатьох журналів і телеекранах, як нова зірка. Її героїня з чудернацькою, нестандартною зовнішністю так само має нестандартне мислення, здатне віднайти вбивцю там, де ніхто не може.

“Босх”

5 сезон. Показ: Amazon Instant Video, США

Із усіх процедуралів “Босх” здається найбільш “домашнім”, своїм, приємним, і хоч це поліцейський детектив – він не такий квапливий, як CSI, без жартів і стьобу, як “Новачок”, і не такий прямолінійний, як “ФБР”. Будучи вертикально-горизонтальним, він постійно веде 8 сюжетних ліній, і додає в кожному сезоні ще 3-4 нових, тож назвати його різноманітним буде мало: він – бурлить! Однією з його окрас є магнетичний образ і Гаррі Босха, поліцейського убійного відділу Лос-Анджелеса, і виконавця його ролі, Тітуса Веллівера.

“Сипкий пісок”

Показ: Netflix, Швеція

Серіал-флашбек, коли в першій серії хлопець з дівчиною заходять в шкільний клас, і за закритими дверима ми чуємо постріли, а протягом наступних 5 серій прокурор, поліція і вся Швеція намагаються зрозуміти, що ж відбулося і чому так сталося. Занурюючись в цю психологічно важку і напружену, але досить динамічну і багату на деталі драму, український глядач дізнається кілька важливих фактів: як працює швецька пенітенціарна і судова системи, і наскільки вони демократичні; як легко в Швеції ставляться підлітки та їх батьки до шкільного сексу; і, порівнюючи з американськими чи британськими звичаями, наскільки вільніші й, одночасно, простіші та нехитрі стосунки у скандинавських людей.

За матеріалами life.pravda.com.ua.

, , переглядів: 1 182

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *