Найвідоміші архітектурні пам`ятки Рівненщини відтворять у 3D-моделі

Збір коштів на потреби армії України
25.08.2021

Найвідоміші архітектурні пам`ятки Рівненщини відтворять у 3D-моделі

В Острозі реалізовуватимуть проєкт «Інклюзивна виставка архітектурної спадщини Волині», яку підтримав Український культурний фонд (УКФ).

У межах цього проєкту оцифрують і створять копії сучасного стану десяти важливих архітектурних пам’яток історичної Волині, повідомляє Район.Острог.

Реалізовуватиме проєкт Громадська організація «Студія розвитку туристичного іміджу малих міст». Як зазначають автори ідеї, створення копій покликане створити безбар’єрний доступ для людей з інвалідністю до архітектурної спадщини трьох областей – Рівненської, Волинської та Хмельницької.

У рамках проєкту буде створено інклюзивну виставку, для втілення якої вперше застосують інноваційні цифрові методи. Заплановані друк 3D-моделей оцифрованих пам’яток з етикетажем шрифтом Брайля, відео та аудіогід із тифлокоментарем і путівник виставкою шрифтом Брайля.

Запланували оцифрування Тараканівського форту та Луцької вежі в Дубні; Олицького, Корецького Клеванського та Новомалинського замків; Садиби Валевських у Гощі; Круглої вежі в Острозі; Палацу Сангушків в Ізяславі; Монастиря Різдва Богородиці в Новому Загореві.

, переглядів: 578

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *