Наслідки окупації: третина пляжів Криму непридатні для відпочинку

Збір коштів на потреби армії України
28.05.2019

Наслідки окупації: третина пляжів Криму непридатні для відпочинку

В окупованому Криму 159 пляжів, або 35% від їх загальної кількості, до сих пір не готові до пляжного сезону. Про це повідомляє т. зв. інспекція по маломірних суднах управління МНС Росії по Криму, передають Події Криму. За підсумками інспекції в Криму допустили до експлуатації 301 пляж з 460, повідомила прес-служба відомства країни-окупанта.

“Інспектори оглянули і допустили до експлуатації 301 кримський пляж, на території яких є медичні пункти, буйки, що обмежують зону запливу, а також рятувальні пости з необхідним обладнанням та інформаційні стенди. Всі ці місця відпочинку відповідають встановленим вимогам безпеки. Вони добре організовані для різних видів відпочинку, що дозволить відпочиваючим відчувати себе комфортно і безпечно”, – говориться у повідомленні.

Раніше підконтрольний Кремлю міністр курортів і туризму Криму Вадим Волченко говорив, що в зоні ризику по підготовці до пляжного сезону знаходяться від 10% до 12% пляжів Криму. Таким чином виходить, що він сильно применшив масштаб проблем.

, , переглядів: 959

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *