Науковці НУВГП представили свій доробок на Міжнародній конференції у Франції

Збір коштів на потреби армії України
25.07.2017

Науковці НУВГП представили свій доробок на Міжнародній конференції у Франції

Завідувач кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства професор Леонід Дворкін і доцент кафедри архітектури та середовищного дизайну Наталія Лушнікова разом із колегами з Королівського університету Белфасту (Північна Ірландія) доктором Мохаммедом  Сонебі  й університету Вулвергемптону (Англія) та Арабського університету в Бейруті (Ліван) професором Джамалом Хатібом підготували дві доповіді для Другої міжнародної конференції «Будівельні матеріали з біосировини» ICBBM 2017  (Second  International RILEM Conference on Bio-based Building Materials), яка відбулася у м. Клермон-Ферран (Франція) наприкінці червня.

Головним організатором заходу було Міжнародне об’єднання лабораторій і експертів в галузі будівельних матеріалів, систем та конструкцій (RILEM) – одна з найстаріших професійних спільнот зі штаб-квартирою в Парижі.

Представлені наукові результати були висвітлено в двох статтях «Властивості модифікованого фосфогіпсового в’яжучого» та «Легкі бетони (керамзитобетон та арболіт) на основі сульфатно-шлакового в’яжучого» збірника RILEM, електронна версія якого побачила світ у липні.

Фото надані організаційним комітетом конференції.

Джерело:http://nuwm.edu.ua/university/news/nov201707241105

, , переглядів: 1 375

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *