Не модний манікюр – топ-3 варіанти, які вже не в тренді

Збір коштів на потреби армії України
14.04.2020

Не модний манікюр – топ-3 варіанти, які вже не в тренді

Пам’ятайте, що манікюр – це ваше друге обличчя. На нього звертають увагу настільки ж часто, як і на обличчя. Сьогодні ми розповімо про який манікюр варто забути і ніколи більше не втілювати в життя.

Розпис на нігтях

Та ще й на кожному нігті! Можливо, вам не вистачає більше простору для реалізації ваших божевільних ідей, але нігті – явно не те місце, де це доречно. Останні пару років тренди йдуть до мінімалізму, тому краще вже обійтися монохромним манікюром, ніж вражати дизайном, який був актуальний у 2010.

Цятки на нігтях

Хоч в світі речей горошок не втрачає своєї актуальності, але в тенденціях манікюру він давно вже покинув свої лаври фаворита. По-перше, виглядає це дуже просто і нецікаво. А по-друге, в деяких випадках навіть брудно. Тому краще віддати перевагу нігтям без візерунка, ніж старомодному горошку.

Об’ємні камені на нігтях

Раніше ви були без розуму від каменів на нігтях і об’ємних деталей? Паєткти, стрази – це все вже пройдений етап в дизайні нігтів. Крім цього, такий манікюр ще й незручний. Краще віддавайте перевагу мінімалізму і лаконічності, ніж пафосу й громіздкості.

, , переглядів: 1 371

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *