Не всі знають: як носити денім сьогодні?

Збір коштів на потреби армії України
09.06.2017

Не всі знають: як носити денім сьогодні?

Усі носять skinny та mom jeans, а що якщо їх замінити на комбінезони, та міні-спідниці? Та додати цікавий верхній одяг з деніму – ніколи не пізно.

Аплікації

Аби розбавити однотонний матеріал, на допомогу приходять аплікації, нашивки, паєтки та перлини. Яскравий декор дає місце для експериментів зі стилем: від поп-арту до романтики.

Куртка

Про лаконічну модель, розказувати не буду – це так само нудно, як і skinny. Дизайнери пропонують додати в образ нових ноток: візерунки, шнурівку чи просто елементів з різних тканин. Новинкою сезону, яку взялися поширювати мас-маркети, стали прозорі вставки. Те саме можна сказати і про плащ. Наважетеся на такі поєднання?

Міні-спідниця

Цікавіше ніж звичайні шорти, правда? Але пам’ятайте, що правило «чим коротше, тим краще» вже не настільки актуальне, все повинно бути в міру. Комбінувати можна з чимось об’ємним, сорочками чи блузами, щоб вріноважити образ.

Комбінезони
Мода на спорт та практичність цьогоріч актуальна, як ніколи. Головний плюс «уніформи на вихід» – мінімум елементів для завершеного образу і максимум уваги з боку оточуючих. Доповнюйте лук для розслаблених прогулянок невід’ємним елементом цього сезону, білою футболкою та додайте стримані прикраси.

, , , переглядів: 981

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *