Неправильні тренди: що потрібно відкласти в сторону?

Збір коштів на потреби армії України
19.06.2017

Неправильні тренди: що потрібно відкласти в сторону?

Всі ми оновлюємо гардероб влітку – нам обов’язково треба ще одну сукню на бретельках або саме ті босоніжки на підборах. Люди, котрі відповідають за стиль та закупки в магазинах-гігантах, поділились своєю думкою про літні тренди. Вони вважають, що вам не варто вкладати гроші в придбання наступних 5 речей:

Джинси skinny
Ми вже неодноразово писали, що вузькі обтягуючі джинси треба відкласти на антресолі. Skinny на подіумах і в мас-маркеті замінили на кюлоти, широкі брюки.

Бахрома + грандж
Так, свого часу ми всі були закохані у бохо-штучки: бахрома, великі окуляри, сандалі-гладіатори та інше. Зірковий час бахроми та гранджу уже в минулому, настала ера жіночності та лаконічності.

Сукні-комбінації

За останні два роки у більшості з нас в гардеробі встигли з’явитись сукні-комбінації, і зовсім необов’язково викидати їх після прочитання цієї статті. Просто тонкі сукні на бретелях, цього літа не варто носити так «буквально», як раніше. Потрібно комбінувати їх правильно.

“Селянська” блуза
Не плутати з традиційною вишиванкою! Причини, чому цього літа не варто вкладати гроші у так звані «селянські блузи» очевидні – бохо має виглядати по-новому.

Чорний total look
Холод, дощі і сніги повернуться вже скоро, не сумнівайтесь. А поки – відкладіть свої чорні речі в далекий куток та насолоджуйтесь сукнями яскравих кольорів, яких так багато у літніх колекціях дизайнерів. Справжній феномен сезону – насичений жовтий, його однозначно варто додати до гардеробу.

, , переглядів: 839

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *