Never give up: мотивація від світових ікон моди

Збір коштів на потреби армії України
09.05.2017

Never give up: мотивація від світових ікон моди

Весна – це час, коли завжди почуваєш себе по-іншому, натхненним та радісним. Найкращий час для нових починань і планів. Що може бути більш надихаючим, ніж пробудження природи?…Недостатньо? Тоді пропонуємо мотивуючі цитати діячів моди про те, як вони переживають невдачі та як шукають натхнення.

Йоджі Ямамото, дизайнер
«На мою думку, найпотворнішою є досконалість. Потрібно постійно вчитися аби жити та розвиватися. Досвід – ось що головне! Саме він може додати вам мудрості, сексуальності та уяви. Мені це дала не мода, а саме досвід. У всіх речах, що створює людство, я хочу бачити шрами, невдачі, безлад, збочення. Ми повинні поважати досвід і жити своїм життям.»

ямамотоКарл Лагерфельд, дизайнер

«Ти зможеш відповісти на всі свої запитання, тільки якщо ти чесний з собою, ти впораєшся сам, повір. Саме тому, мені не потрібен психоаналітик – я всі свої відповіді знаю. Колись я прочитав лист Лу Андреас-Саломе (першої жінки, яка працювала з Фрейдом) своєму коханцеві Рільке: «Ніколи не пробуйте психоаналіз – він пригнічує креативність».
«Я намагаюся не допускати самої думки про поразку. Я просто готуюся до гіршого з можливих варіантів – і тому часто дивуюся гарного результату. Головне – вміти сміятися над собою.»

лагерфельдКоко Шанель, дизайнер
«Успіху часто домагаються ті, хто навіть не думає про поразку».

шанельКрістіан Діор, дизайнер
«Я ніколи не зрозумію лише однієї речі: як люди займаються тим, до чого у них не лежить душа? Це смішно, особливо коли вони в цьому процвітають. Кожен повинен мати справу, яка змушує його жити».

діор

Вікторія Бекхем, дизайнер

«Не потрібно мати надій. Повинні бути тільки плани і ціль. А доводити щось, треба в першу чергу самому собі, а не комусь».

бекхем

Міучча Прада, дизайнер
«Найголовніше в житті – знання. Коли у мене запитують, як бути елегантним, як добре одягатися, я відповідаю: вчіться! Вивчайте мови, вивчайте мистецтво, можу, а після – вивчайте себе. Для того щоб зрозуміти світ, треба багато працювати над собою».

прада

Отже, здатність спонукання себе до виконання дій – це надзвичайно важливий життєвий навик. Мало що може зрівнятися з ним у впливі на ваше життя. Пам’ятайте, тільки вивчаючи світ та керуючи собою – ви зробите реальністю те життя, про яке мрієте. Щасти вам!

, , , переглядів: 1 517

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *