Неймовірна історія дівчинки з Рівненщини, яка чудом лишилась живою

Збір коштів на потреби армії України
12.12.2016

Неймовірна історія дівчинки з Рівненщини, яка чудом лишилась живою

Вісім років тому у селі Воронки Володимирецького району, що на Рівненщині. Сталася жахлива історія. На той час восьмирічну дівчинку Таню протаранив трактор. Сподівання на те, що дитина виживе були мізерними.

Трагедія сталася на власному подвір’ї родини Тані. Діти бавилися в дворі. 11-річний братик дівчинки заліз у трактор, щось там понатискав і техніка рушила з місця. Всі кинулися тікати, а Таня не встигла. Трактором її притиснуло до стіни. 

Читайте також: Унікальні світлини: старість у зникаючому українському селі (ФОТО)

Батьки схопилися і повезли дівчинку в райлікарню сусідською машиною. Мати Тані каже, що всю дорогу тримала в руках її нутрощі. Після семи місяців лікування дівчинка сіла на інвалідний візок. А пізніше вже стала на ноги. Таню лікували і в Україні і на Кубі, куди доправляли президентським літаком, – повідомляє visnyk.lutsk.ua.

Читайте також: Рівнянка розповіла, як у неї на кухні вибухнуло молоко

Про лікарняне минуле дівчина згадує неохоче. Зараз Таня навчається в 10-му класі. У школі дівчинці допомагають і однокласники, і вчителі. Сама ж Таня мріє стати вчителем трудового навчання. А нині їй 16 років і вона стала справжньою красунею.

Читайте також: Креативна реклама туристичних перлин Рівненщини: думка рівнян (ФОТО)

Фото – Наталка Слюсар

, , , переглядів: 1 028

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *