Нотки ностальгії в новій пісні «Кожен день» від гурту MBreeze

Збір коштів на потреби армії України
25.03.2023

Кажуть, що існує 5 мов кохання. Пісня «Кожен день» відображає мову кохання автора: фізичні дотики та час, проведений разом. Це пісня-ностальгія, яка може знайти відгук в серцях багатьох українців, оскільки з початку війни велика кількість людей опинились на відстані від своєї коханої людини, від родини або домівки.

MBreeze

«В один з зимових блекаутів я проводив ніч в пошуках натхнення на нашій студії в Києві. В певний момент я зловив себе на думці, що дуже сумую за людиною, котру не можу зараз обійняти, відчути поруч, провести час разом, як колись. Я не став стримувати емоції, і переклав їх на музику і текст нашої нової пісні», – коментує Олександр Біляк, фронтмен гурту. 

«Кожен день» – це другий реліз від MBreeze в 2023 році. Гурт заявив, що планує випустити пісню в декількох версіях. Ударник гурту, Ілля, коментує:

«Три! Саме стільки версій цієї пісні ми плануємо зараз. Перша – оригінальна, вийде на майданчиках українською мовою 24 березня, друга буде адаптована англійською, а от третя нехай буде несподіванкою для наших слухачів. Скажу тільки одне – вона точно має стати на RADIO ROKS!»

Лірик відео, яке гурт зняв на телефон вже можна переглянути на YouTube, а пісню «Кожен день» можна прослухати на всіх стрімінгових майданчиках.

Посилання на стрімінгові платформи: https://bfan.link/kozhen-den

переглядів: 195

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *