Нова пошта отримала підвищення кредитного рейтингу – uaАА

Збір коштів на потреби армії України
09.04.2021

Нова пошта отримала підвищення кредитного рейтингу – uaАА

На початку квітня український рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підвищило кредитний рейтинг Нової пошти та її облігацій до рівня uaАА *. Це означає, що компанія має дуже високий рівень кредитоспроможності в порівнянні з іншими українськими позичальниками.

«Ми провели вже два випуски облігацій, кошти від яких направили на модернізацію нашої інфраструктури. За минулий рік ми підвищили свій кредитний рейтинг до нового рівня – це підтвердження інвестиційної привабливості та стабільного розвитку Нової пошти. Насправді, це сигнал для всіх учасників ринку, що наші цінні папери – надійний інструмент інвестування », – каже Петро Фоков, CFO Групи компаній Нова пошта.

Рішення про підвищення рейтингу агентство брало на основі роботи компанії за 2020 рік. Нагадуємо, в минулому році агентство «Стандарт-Рейтинг» присвоїло Нової поштою кредитний рейтинг емітента і рейтинг облігаційного випуску на рівні uaА.

* При проведенні рейтингової оцінки використовувалася Національна рейтингова шкала (НРШ), затверджена відповідною постановою Кабінету Міністрів України.

Нова Пошта» отримала високий кредитний рейтинг — uaА | Сайт о логистике и  управлении цепями поставок

Довідка про Нову пошту
Група Нова пошта надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова пошта, Новапей і Нова пошта Глобал.
Нова пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 8000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. Новапей – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.
Група Нова пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів.
, переглядів: 818

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *