Новітні технології для комфорту: німецька компанія продає горизонтальні ліфти (ВІДЕО)

Збір коштів на потреби армії України
21.12.2016

Новітні технології для комфорту: німецька компанія продає горизонтальні ліфти (ВІДЕО)

Німецька компанія Thyssenkrupp продає свої нові технології. Зокрема, зараз в тестовому режимі працює 246-метрова шахта, вартістю 43 млн. доларів. 

Проект компанії Thyssenkrupp називається MULTI і їхні ліфти не тільки підключені до інтернету, але і пересуваються в горизонтальній площині та повністю позбавлені звичних тросів, які тягнуть кабіну.

Читайте також: Такого про себе ви точно не знали: топ-9 незвичайних фактів про людське тіло

Доступ до цих ліфтів можна отримати віддалено. Відповідно, діагностувати і вести їх обслуговування можна без обов’язкової присутності. Незграбні кнопки змінюють додатки для смартфонів, які направляють пасажирів ліфта по будівлі. Це стане актуально, тому що в компанії вважають, що з їхньою новою системою ліфтів будівлі позбавляються обмежень по висоті, а ліфти зможуть пересуватися по розгалуженій системі шахт.

Читайте також: Зворушливі спогади рівнянки про рідне місто: «Рівне. Стосунки на відстані» (+ФОТО)

Інженери компанії вважають, що технології глобально не змінювалися 160 років. Тож створили ліфти, яким більше не потрібні сталеві троси, противаги і величезні мотори на дахах будівель. У нових ліфтах кабіни мають прямий привід — вони самі себе пересувають по шахті. В системі MULTI кабіни можуть рухатися одна за одною: як горизонтально, так і вертикально. Мережа шахт буде пронизувати всю будівлю.

Читайте також: Скільки людей живе на Рівненщині?

Технологія вимагає на 40% менше місця для установки, якщо порівнювати зі звичайними ліфтами. Перші екземпляри будуть введені в експлуатацію в 2019 році на Середньому Сході і в Азії, де існує гостра необхідність в економії простору, – повідомляє news.finance.ua.

, , , переглядів: 634

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *