Новий оператор у Рівному: що ми знаємо про Vodafone?

Збір коштів на потреби армії України
18.12.2015

Новий оператор у Рівному: що ми знаємо про Vodafone?

Компанія Vodafone готує до запуску власну 3G-мережу у Рівному, яка розпочне свою роботу з 23 грудня поточного року. Розглянемо найвидатніші досягнення британського телекомоператора.

Компанія Vodafone – це найбільший у світі оператор мобільному зв`язку. Час заснування – 1984 рік, але повноцінним оператором британці стали у 1991 році. Через 8 років компанія купує американську Airtouch Communications, Inc (на той час найбільший оператор стільникового зв`язку).

Вже у 2000-му Vodafone Airtouch PLC (компанія змінила назву) подвоює свої активи, поглинувши Mannesmann AGнімецький багатопрофільний концерн. На хвилинку – на той час угода вважалася найбільшою у світі, котра повністю змінила ринок мобільного зв`язку. Лідерство Vodafone було беззаперечне декілька років. Відмовившись від аналогової телефонії, британці почали активно розвивати мобільні мережі.

На сьогоднішній день Vodafone перетворився з найбільшої компанії Великобританії до світового мультинаціонального гіганта – Європа, Америка, СНД, Африка, Середній Схід, Азіатсько-тихоокеанський регіон – вся земна куля користується їхніми мобільними послугами.

Ринок СНД Vodafone почала завойовувати в 2008 році, почавши співпрацювати із «МТС».

Уже в цьому році британці впроваджують мережі 3G саме у нашому місті, вважаючи, що за цією технологією ховається майбутнє стільникового зв`язку.

Нагадаємо, що британська компанія вже запустила власну 3G-мережу в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Мукачево, Буковелі, Чернівцях, Одесі, Херсоні, Луцьку, Чернігові, Миколаєві, Сумах, Полтаві, Кіровограді, Дніпропетровську та поетапно запускає 3G у Києві і передмісті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У космосі всі блюють: 15 секретів про життя в невагомості [Фото]

Учасник АТО виконав на дзвонах авторську композицію про козаків [Відео]

Романтика по-рівненськи, або Випадок на зупинці

 

, , , переглядів: 706

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *