Новий український фільм за участі рівненських акторів ФОТО+ВІДЕО

Збір коштів на потреби армії України
14.03.2015

Новий український фільм за участі рівненських акторів ФОТО+ВІДЕО

     Рівнянин Станіслав Лозовський для ролі Тимоша Хмельницького кардинально змінив свою зачіску. Фото: Википедия

 

   Ще напередодні Нового року в мережі з`явився офіційний трейлер українського чотирисерійного фільму “Гетьман”. Було оголошено, що прем’єра запланована на перший квартал 2015. Ми спробували дізнатися більше про кінострічку, її творців та акторів, які знялися в головних ролях. 


   4-серійний фільм «Гетьман» – екранізація роману відомого дніпропетровського політика, бізнесмена і письменника Віктора Веретенникова. Він же автор сценарію та продюсер проекту. Режисер-постановник кінострічки – Валерій Ямбурський, оператор-постановник – Володимир Галицький. Мова озвучення – українська.

  Основою для нового художнього фільму стала особистість гетьмана Богдана Зиновія Хмельницького, його непрості взаємини з Кримським ханством і трагічна історія кохання до молодої полячки Гелени, майже ровесниці його старшого сина. Колись, осиротілою шестирічною дитиною, Геленку вдочерив чигиринський сотник Хмельницький. А потім вона стала його другою дружиною і через три роки за наказом Тимоша була повішена за перелюбство з ключником, казнокрадство і державну зраду…

  У ролі гетьмана знявся відомий український актор Костянтин Лінартович  («Тіні незабутих предків»):
 

 
  Дмитро Лінартович, який зіграв Івана у фільмі «ТойХтоПройшовКрізьВогонь», у міні-серіалі про Хмельницького втілив образ Тугай Бея, мурзи перекопського:
  
 
 
Дмитро Ленартович у фільмі “Гетьман”. Фото: Википедия
 
 
 
  У ролі прийомної доньки Хмельницького Гелени – актриса Київського Молодого театру Фатіма Горбенко:

 
 

 
 
 
  У новій історичній стрічці глядачі побачать і двох талановитих рівненських театральних акторів – Станіслава Лозовського та Ніну Ніколаєву (Годунок)

 
 
 
  Тиміш Хмельницький на коні. Фото зі сторінки Станіслава Лозовського ВКонтакте
 
 
 

  Тиміш (С.Лозовський) і Гелена (Ф.Горбенко). Фото зі сторінки Станіслава Лозовського ВКонтакте
 

 
В історичний фільм про Богдана Хмельницького актор Рівненського обласного театру ляльок і Рівненського облмуздрамтеатру Станіслав Лозовський був запрошений на роль старшого гетьманського сина Тимоша. Це перша кіноробота театрального актора. Однак Станіславу Лозовському образ старшого сина Хмельницького дуже близький – він уже грав роль Тимоша у театральній виставі за повістю Ліни Костенко «Берестечко».
 
 На проби Станіслава запросили ще позаторік, потім проект призупинили. А минулого літа зателефонували з Києва та запросили на зйомки. І почалася напружена робота на кіностудії ім. Довженка, натурні зйомки у Львові, Олеському, Золочівському та Свіржському замках, опанування навичками швидкісної верхової їзди та володіння різними видами старовинної зброї…

 
 
 
  На знімальному майданчику фільму “Гетьман” (біля церкви Всіх Святих у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику). 25 вересня 2014. Фото із сайту kplavra.kiev.ua
 
 
 
 
  Рівненська актриса Ніна Ніколаєва (Годунок) зіграла у стрічці роль наложниці кримського хана Іслам-Гірея (актор Михайло Голубович). Фото із сайту dramteatr.com.ua.

 


  За попередніми анонсами, міні-серіал мали презентувати у першому кварталі цього року, пише dramteatr.com.ua.  Поки що дату прем`єри фільму  офіційно не оголосили. З нетерпінням чекаємо!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Підготувала Галина ЦУКАНОВА, OGO.ua
 

 

, , , , переглядів: 4 593

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *