NP Shopping: замовивши більше – платити менше

Збір коштів на потреби армії України
07.10.2021

NP Shopping: замовивши більше – платити менше

Більше замовляєш – менше платиш: Нова пошта Глобал змінює підхід до тарифікації NP Shopping

Тепер при замовленні товарів через сервіс NP Shopping доставка стає дешевшою, якщо вага відправлення збільшується

Компанія Нова пошта Глобал, що входить до групи Нова пошта, з 7 жовтня оновлює тарифи на послугу NP Shopping – доставку з зарубіжних інтернет-магазинів. Враховуючи зростання інтересу українських покупців до закордонного онлайн-шопінгу, компанія запропонувала вигідні умови тарифікації: чим більше вага замовлення, тим дешевше обходиться його доставка. Оновлені тарифи стосуватимуться доставки з інтернет-магазинів усіх країн, представлених на платформі. Наразі це США, Китай, Туреччина, Німеччина, Польща та Великобританія.

Наприклад, доставка посилки з американських інтернет-магазинів вагою до 1 кг обійдеться клієнту у $5 за півкілограма, від 1 до 5 кг – $3,80, а посилки вагою понад 5 кг будуть доставлятися за $3,6 за півкілограма.

«Українці все більше надають перевагу зарубіжному онлайн-шопінгу, особливо у високий сезон, коли магазини пропонують нечувані знижки під час Чорної п’ятниці та різдвяних розпродажів. Звичайно хочеться купити якнайбільше. Тому ми в компанії вирішили, що доставка не має бути стримуючим фактором, а навпаки – клієнт може купувати більше, а платити за доставку менше», – коментує Юрій Беневитський, СЕО Нової пошти Глобал.

Як купувати на платформі NP Shopping:

1.Зареєструйтеся на платформі NP Shopping. В особистому кабінеті ви побачите свою адресу для шопінгу.

2.Оберіть інтернет-магазин, замовте товар онлайн і вкажіть цю адресу як адресу доставки.

3.Після цього в особистому кабінеті NP Shopping зареєструйте трекінг-номер, який ви отримали від інтернет-магазину, і оберіть будь-яке відділення Нової пошти або поштомат в Україні, де було б зручно забрати посилку. Також ви можете обрати адресну доставку кур’єром.

Розрахувати вартість доставки, переглянути каталог інтернет-магазинів та отримати детальну інструкцію щодо замовлення товарів за кордоном можна на сайті www.npshopping.com

переглядів: 815

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *