Обери подорож за типом темпераменту

Збір коштів на потреби армії України
15.03.2015

Обери подорож за типом темпераменту

 

 

Подорожувати сьогодні люблять безперечно всі, або як мінімум переважаюча більшість. Коли потрібно обрати країну для подорожі, нерідко доводиться повозитися. Щоб подорож принесла лише позитивні враження можна підібрати наступну поїздку за типом темпераменту.

Існує 4 типи темпераменту:

1. Холерик – досить активна нервово збуджена особа, яка бурхливо реагує на будь-яку ситуацію;

2. Флегматик – (протилежність холерику) пасивна по – житті особа, котра дуже повільно реагує на зовнішні подразники, або не реагує зовсім. Трудолюбивий, проте безініціативний;

3. Сангвінік – активний і мінливий, він легко береться за цікаву йому справу і прикладе всіх зусиль, щоби виконати своє завдання, але так само здатен пасивно спостерігати за процесом, коли той його не зацікавив;

4. Меланхолік – песиміст в житті, малорухливий і часто чуттєво-вразливий персонаж, котрий постійно перебуває в стані депресії.

Кожному типу темпераменту можна підібрати «свою» подорож, зважаючи на його життєву позицію та пріоритети.

 

Так активному за своєю сутністю холерику необхідна велика маса людей та добра порція адреналіну в кров. Тому найкраще для власників гарячого темпераменту – це США, де бейс-джампінг, вейкбординг, фріфлай та інші екстремальні види спорту не є новинкою.

 

Пасивний флегматик мало чим може насправді зацікавитися, якщо це не буде стосуватися його сфери діяльності. Проте такий працьовитий японський народ, має всі шанси справити на нього враження. Якщо Японія вам не до смаку, вирушіть до її сусідів в Китай чи до Південної Кореї, розвиток якої свідчить про неабияку працьовитість її громадян.

 

 

Меланхолік, що постійно знаходиться в стані депресії, заради збагачення свого внутрішнього світу варто вирушити в одну з найголовніших духовних країн світу – Індію. Мантри, веди, медитація, єднання з природою та безліч інших духовних практик чекатимуть вас в цій непересічній країні.

І на останок мінливий сангвінік мусить відчути те, що йому найбільше потрібно саме зараз, і вирушати за покликом серця. Для людей з таким темпераментом підійде будь-яка країна світу, та головне – не зупинятися там надовго, а постійно змінювати локації, адже тривале перебування на одному місці може йому швидко набриднути.

 

Проте не варто сприймати цю інформацію як істину, адже всі ці поділи на темпераменти також дуже умовні. Ніхто не знає, що вам насправді потрібно краще за вас самих. Загляньте всередину себе, відчуйте чого прагне ваша душа сьогодні і вирушайте назустріч новому.

За матеріалами Світ цікавих фактів

Див. також:

Алкогольний гороскоп: як п`ють знаки Зодіаку

Улюблені хобі 12 знаків зодіаку

 

 

 

, , , , , переглядів: 824

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *