Обираємо колір помади: корисні лайфхаки для дівчат

Збір коштів на потреби армії України
27.01.2020

Обираємо колір помади: корисні лайфхаки для дівчат

Якщо ви ніяк не можете підібрати саме той, ідеальний відтінок – звіряйтеся з нашою шпаргалкою! Всього 5 кроків, і ви набагато ближчі до цілі.

Почніть з помади, яка темніша за природний колір ваших губ на два відтінки. Як знайти таку? Нанесіть її на нижню губу і порівняйте отриманий тон з тоном верхньої губи.

Звіртеся з кольором зубів. Холодні відтінки червоного допоможуть зробити їх візуально білішими. Але якщо від природи емаль жовтувата, краще уникати будь-яких варіацій оранжевого – вони можуть посилити непотрібний ефект.

Збільшуємо або зменшуємо губи? Темні відтінки, як правило, роблять їх візуально меншими, а світліші можуть додати потрібний об’єм. Матовий фініш робить губи візуально тоншими, а шиммер – повнішими.

Визначаємо підтон шкіри. У кожної шкіри є жовтий (теплий) або рожевий (холодний) підтон. Деякі візажисти також виділяють ще нейтральний. Найшвидший спосіб визначити свій підтон – розглянути вени на зап’ястку. Якщо вони блакитні або ближчі до відтінків сіро-блакитного, то ваш підтон – рожевий, тобто холодний. Якщо вени проступають в зеленому відтінку, то ваш підтон – жовтий, або теплий. Нейтральним підтоном вважають суміш зеленого та блакитного, коли важко виділити один з них.

Поєднуємо підтон шкіри з кольором помади

* Світла шкіра, що злегка просвічує, добре комбінується з відтінками рожевого, коралового, а також персиковим і бежевим. Для холодного підтону підійде м’який мокко або відтінки рожевого і журавлини; для теплого – блідо-рожевий або світло-персиковий, а також кольори міді і бронзи.

* Якщо ваш підтон – нейтральний, спробуйте насичений рожевий, ліловий та ягідні відтінки

* Якщо у вас смаглява шкіра, постарайтеся уникати коричневого та фіолетового і шукайте відтінки з помаранчевим підтоном. Кораловий або глибокі відтінки рожевого – відмінний вибір.

* Якщо шкіра досить темна, можна експериментувати з відтінками коричневого та фіолетового. “Волоський горіх”, карамель, слива або червоне вино – чудово! Для холодного підтону підійде рубіновий і винно-червоні відтінки, а для теплого – бронзова палітра.

, , , переглядів: 998

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *