Готуючись до літнього сезону відпусток, жінки поспішають у фітнес-клуби, до улюблених косметологів та масажистів. Для чого?
Щоб на пляжі, у новому купальнику виглядати на всі сто!
Вибір гарного, стильного та зручного купальника – завдання не з легких. Мабуть, ви не раз у пошуках саме свого купальника, переміряли їх цілу купу, витративши безліч часу, а, можливо, й нервів.
Що б не пропонували у новому сезоні дизайнери, для початку краще вивчити свою фігуру та обрати вашу колірну палітру. А тоді – купувати трендові купальники, що не суперечитимуть вашим критеріям.
Що ж це за критерії та як зрозуміти який купальник саме для вас? Спробуємо з’ясувати далі. Поїхали!
1. Спочатку підберіть розмір та модель. Свідомо обираючи купальник меншого розміру, ви не станете стрункішою. Іноді, навпаки, той, що занадто обтягує – підкреслить зайві об’єми. Тому рекомендуємо розглядати моделі тільки вашого розміру.
2. Купальник повинен бути універсальний. Пристосований для купання, спортивних ігор і засмаги на пляжі. Він має бути красивий і зручний. Наприклад: якщо ви плануєте далекі запливи, то головне у купальнику — це зручність. Різноманітні зав’язочки та прикраси спричинять дискомфорт.
3. Якщо є потреба приховати зайві кілограми, кращий вибір – цілісний купальник. Рекомендуємо з матової тканини зі вставками, глибоких або приглушених тонів. Або підбирайте модель з вертикальними елементами. Не варто брати бікіні, а також купальники з високими вирізами по стегнах. З вузькими бретельками та надто закриті у верхній частині – також не для вас.
5. Жінці з невеликими грудьми варто шукати купальники з чашечками на кісточках. Візуально збільшують груди горизонтальні смужки, що йдуть через увесь топ, яскраве забарвлення ліфа купальника та сміливий геометричний малюнок. Окрім цього, бюстгальтер, скручений вузьким шаликом без бретельок, виглядає гарно і візуально збільшує груди. Також спробуйте відмовитись від темних кольорів.
Купальник повинен добре підтримувати груди, тож обирайте моделі з чашечками на кісточках і з широкими бретельками. Уникайте купальників з тонких нееластичних тканин, із вузькими бретельками та без кісточок.
А відмовитись вам варто від горизонтальних ліній у нижній частині купальника та дуже вузеньких трусиків-бікіні.

9. Тканина купальника, що тягнеться, облягаючи фігуру, може підкреслити не лише переваги, але й недоліки. Як же уникнути зайвих опуклостей? Вам допоможе купальник з тканини, що називається «еластан». Вона містить у 3 рази більше «лайкри», ніж зазвичай.
10. Особливу увагу приділіть матеріалу, з якого виготовлений купальник. Обирайте варіанти, що містять «лайкру» від 20 до 30 відсотків. Це скоригує фігуру і пропускатиме повітря до шкіри. Поєднання «трикотажу» і «лайкри» називають «тактиль» . Він має багато переваг: м’якість, еластичність, повітропроникність. «Тактиль» швидко сохне, причому як на сонці, так і у тіні.
До речі, будьте обережні при купівлі купальника, що містить «поліестер» – він, зазвичай, використовується для недорогих моделей. Такі купальники не вигорають на сонці, але їх вистачає лише на один сезон, до того ж вони довго сохнуть.
Озброївшись нашими порадами ви з легкістю відшукаєте саме ваш купальник. Найгарніший та правильно підібраний, щодо вашої фігури. І не забувайте, що найкращою окрасою для будь-якого купальника є підтягнуте тіло та красива фігура.
Та й взагалі, купальник – це ж настрій! А гарний настрій у відпустці – запорука успішного відпочинку!