Огляд водойм Рівненщини: де яка риба водиться (+ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
23.01.2017

Огляд водойм Рівненщини: де яка риба водиться (+ФОТО)

Рівненщина багата на водойми. У нашій області чимало ставків, озер та річок. І в усіх них водиться чимало видів риби. Ми підготували для вас опис самих рибних водойм Рівненщини.

Водосховище Хмельницької АЕС

Водосховище знаходиться на межі двох областей – Хмельницької та Рівненської між містами Нетішин та Острог відповідно. Площа водойми: 1 838 гектарів. Глибина: зі сторони ХАЕС глибина досягає 20 метрів. Є ями і русло. У південній частині водойми глибина складає 1.5 метри і поступово переходить на міль.

Тут водиться така риба: Білий амур, Карась срібний, Карп, Лин, Лящ, Окунь, Плотва, Сазан, Сом, Судак, Товстолобик, Чорний амур.

Ловити рибу дозволено тільки з частини дамби, з берега зі сторони лісу, біля старого рибгоспу і в районі гирла річки Гнилий Ріг. Офіційно ловити рибу тут можуть лише члени клубу «рибалок-аматорів», який має статут, інструкцію, положення. Учасниками можуть бути тільки працівники Хмельницької атомної електростанції. Однак, не офіційно, рибу ловлять і місцеві рибалки і приїжджі.

Читайте також: У Рівному шукають господаря для собаки тер’єрного типу (ФОТОФАКТ)

Озера поблизу Решуцька і Сергійвки, Рівненський район

Мальовничий каскад озер в лісі. Зовсім неподалік тече річка Горинь. А поряд древній Решуцький ліс. Ще до 2013 року тут ловити було заборонено, тому що це заповідник.

Всі ставки в каскаді дуже сильно зарослі ліліями, тому найкраще тут ловити поплавчанками. Хорошої риби багато. Але останніми роками також розвелась тьма канального сомика. Його тут можна впіймати ціле відро за ніч.

Головні об’єкти лову – дебелий карась, короп, окуні. Звісно, що в таких ліліях мешкає і його величність линок. Водойми зариблювали і білим амуром.

Читайте також: Рівненському зоопарку подарували майже півтони свіжої риби

Ставок у селі Новомалин, Острозткий район

Село Новомалин на річці Збітінка розташоване в 10 кілометрах на захід від Межиріча. Сюди дещо складно доїхати, адже під’їзд до села по брукованій дорозі. Село відоме своїм замком.

Площа водойми: 155.6 гектарів. Щуче місце. Тут можна ловити з човна, але без мотору. Рибалка платна: 100 грн за людину в човні, з берегу 30 грн, взимку 100 грн за жерлиці (обмежень немає) і 30 грн за ловлю мормишкою.
У цій водоймі водиться багато щуки та окунь.

Читайте також: Рівнянин показав, що виловив у Басівкутському озері (ФОТО)

Озеро у селі Нобель, Зарічненський район

Нобель «Перлина Полісся» – озеро в Зарічненському районі Рівненської області. Лежить у заплаві річки Прип’яті (басейн Дніпра). Довжина – 3,2 км, ширина – до 2,5 км, площа – 4,99 км, глибина – понад 10 м. Прозорість води – до 2 м. Розмір озера – 599 гектарів.

Розділене на дві половини півостровом, який простягається з півночі на південь і на якому лежить село Нобель. Східна (більша) частина озера вузька і видовжена з півночі на південь, західна частина більш овальна. Улоговина має неправильну серцеподібну форму. Береги і дно піщані, дуже розчленовані. Є чотири острови – два великі і два малі.

Риба: хижа – щука, окунь, судак, сом, в’язь, миньок; біла риба – сазан, лящ, плотва, густера, краснопірка, йорж, карась, головень, лин.

Ловити рибу тут можна без будь-яких обмежень. Але рибалки наголошують, що потрібно мати із собою човна, бо без нього там немає що робити.

Читайте також: Рівненщина: на річці Устя поселилися лебеді (ФОТОФАКТ)

Водосховище у Хрінниках, Демидівський район

Найбільша штучна водойма Рівненської області, яка розташована на просторах між селами Хрінники, Набережне, Боримель, Шибин та Товпижин. У всі ці села можна їхати на рибалку. Розмір водосховища 2500 гектарів.

Не дивлячись на гігантські розміри водойми концентрація риби тут посередня. Тут знайшли собі притулок майже всі види риб нашого регіону. Але найбільш поширені тут це плотва, окунь, щука та лин. Місцеві розказують, що в їхні сітки останнім часом почав попадатись срібний карась.

Рибалити можна безкоштовно. Ідеальні умови для сімейного відпочинку. Наявні комфортні бази відпочинку.

За матеріалами сайту rivnefish.com.
Детальна карта рибних водойм за посиланням: http://rivnefish.com/

, , , , переглядів: 8 973

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *