Олег Винник показав долю українських заробітчан одним відео

Збір коштів на потреби армії України
01.03.2019

Олег Винник показав долю українських заробітчан одним відео

Відомий український співак, кумир мільйонів Олег Винник, часто балує вовчиць новими фотографіями та відео на своїй сторінці в Instagram. Так, в цей раз співак опублікував у своєму профілі відео, яким в черговий раз підігрів інтерес до його нової пісні “Роксолана”. Раніше артист повідомляв, що в останній день зими – 28 лютого – він презентує кліп на цю пісню, і він зробив це. Також артист повідомив, що вже готує новий тур під назвою “Роксолана”.

На своїй сторінці в соціальній мережі Олег Винник опублікував відео, яке є фрагментом нового кліпу на пісню “Роксолана”, яку артист презентував напередодні. У ролику з’явився сам Олег Винник, а також дві народні артистки Ольга Сумська і Ада Роговцева. Одним словом, цим кліпом Олег Винник звертає увагу суспільства на українських “Роксолан” – жінок, які їдуть за кордон в пошуках кращої долі.

Варто відзначити, що раніше співак опублікував ще одне відео, в якому розповідає про нелегку долю українських заробітчан. “Щороку сотні тисяч українців їдуть за кордон в пошуках кращої долі. Мільйони наших дівчат і жінок залишили Батьківщину з метою зробити життя своїх рідних вдома – в Україні – кращим. Епоха “Роксолани” розквітає. І я не сторонній спостерігач цієї епохи – я сам працював на чужині. І бачив, і бачу донині заробітчанський труд, труд на виживання, і мені боляче, коли я про це думаю. Чутлива, ніжна, і така бажана, ти заслуговуєш на повагу і любов, ти гідна кращої пісні і найщасливішої долі”, – каже артист на відео.

, , , переглядів: 1 265

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *