Олег Винник присвятив пісню українським заробітчанам, а тепер готує кліп

Збір коштів на потреби армії України
23.02.2019

Олег Винник присвятив пісню українським заробітчанам, а тепер готує кліп

Олег Винник опублікував відео про зйомки кліпу на пісню “Роксолана”

Відомий український співак, кумир мільйонів Олег Винник, часто балує вовчиць новими фотографіями та відео на своїй сторінці в Instagram. Так, в цей раз співак опублікував у своєму профілі відео, яким в черговий раз підігрів інтерес до своєї нової пісні “Роксолана”. Раніше артист повідомляв, що в останній день зими, 28 лютого, він презентує кліп на цю пісню, а також він повідомив, що вже готує новий тур під назвою “Роксолана”.

На своїй сторінці в соціальній мережі Олег Винник опублікував відео, яке, швидше за все, є фрагментом нового кліпу на пісню “Роксолана”, яку артист презентував напередодні. У ролику з’явився сам Олег Винник, який крокує вулицями мегаполісу, а також дві народні артистки – Ада Роговцева і Ольга Сумська. На відео співак розповідає про нелегку долю українських заробітчан.

“Щороку сотні тисяч українців їдуть за кордон в пошуках кращої долі. Мільйони наших дівчат і жінок залишили Батьківщину з метою зробити життя своїх рідних вдома – в Україні – кращим. Епоха “Роксолани” розквітає. І я не сторонній спостерігач цієї епохи – я сам працював на чужині. І бачив, і бачу донині заробітчанський труд, труд на виживання, і мені боляче, коли я про це думаю. Чутлива, ніжна, і така бажана, ти заслуговуєш на повагу і любов, ти гідна кращої пісні і найщасливішої долі”, – говорить голос артиста за кадром, також на відео звучить його пісня. В кінці ролику видно дату – 28.02 – в цей день Олег Винник презентує кліп на композицію “Роксолана”.

, , , переглядів: 1 758

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *