Ольга Фреймут повертається до Нового каналу, але не в Ревізор

Збір коштів на потреби армії України
18.08.2017

Ольга Фреймут повертається до Нового каналу, але не в Ревізор

фреймутЗа півроку глядачі знову побачать Ольгу Фреймут в ефірі Нового каналу.

Новий канал робить дуже якісні проекти, і я з радістю погодилася долучитися до команди, яку вважаю своєю сім’єю. Взагалі, Новий канал – це мій дім, каже Ольга Фреймут.

Телеведуча не працюватиме у проектах «Ревізор» та «Хто зверху?» – навесні Ольга постане перед глядачами каналу в новому амплуа – вона буде директоркою Школи панянок на реаліті «Від пацанки до панянки». Ольга Фреймут розповідає, що рада додати у проект щось від себе, і працюватиме особливо наполегливо, адже «Від пацанки до панянки» – улюблена програма її старшої доньки Злати.

Я милувалася і підсвідомо задивлялася на цю роль вже давно, – каже телеведуча. – Розкажу передісторію: реаліті знято за британським форматом «From Ladette to Lady», і я дуже полюбляла його дивитись, коли була вагітна Златою і жила у Лондоні. Це велике щастя, що його почали знімати в Україні. У нас немає поняття аристократії, тому радити, як стати леді, дівчатам не буду. Натомість у нас є панянки – ті, хто зробили себе самі. Якраз для них я хочу працювати.фреймут

– На роль директорки Школи панянок ми шукали успішну українську жінку, і такою для нас є Ольга Фреймут, – каже Олексій Гончаренко, генеральний продюсер «Friends Production», який знімає реаліті «Від пацанки до панянки». – У неї прекрасні манери. Усі ми неодноразово бачили, як гідно поводиться Ольга в екстремальних ситуаціях, коли легко можна перейти на крик чи нецензурну лексику. При цьому вона доволі вимоглива і до оточуючих, і до самої себе. А ще, не менш важливо, вона дуже приваблива. Тому Ольга Фреймут – це неймовірне поєднання самодостатньої вродливої жінки, талановитої телеведучої, люблячої мами та дружини. Вона стане хорошим прикладом для наших пацанок.

Не пропустіть третій сезон «Від пацанки до панянки» на Новому каналі!

, , переглядів: 1 154

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *