Cьогодні онлайн-шопінг — найзручніший і найбільш вигідний спосіб здійснення покупок. По-перше, ви не витрачаєте час і гроші, щоб дістатися до торгівельного центру — зробити замовлення можна з домівки, офісу, сидячи у салоні краси або йдучи на роботу. По-друге, вам не потрібно заходити у кожен окремий магазин і переглядати його асортимент, достатньо налаштувати фільтри на сайті і ви отримаєте добірку речей, які вас цікавлять. По-третє, вибір в онлайні набагато ширший, тож шансів знайти “певну модель певної довжини з певним малюнком” значно більше, ніж в оффлайн-сторах. Проте, інтернет-шопінг має свої особливості і вимагає високої концентрації та уважності. У іншому разі ви ризикуєте витратити час даремно і так нічого й не підібрати, ну або підібрати, але зовсім не те, що хотілося, інформує Ukr.Media. Зазвичай, дівчата роблять одні й ті самі помилки під час інтернет-шопінгу. Давайте розбиратися, що ви робите не так, і як це виправити.

Ви не знаєте, чого хочете

Отже, ви влаштовуєтеся зручніше, відкриваєте сайт улюбленого інтернет-магазину і…. очі починають розбігатися через різноманіття одягу. Ви відразу забуваєте, навіщо взагалі сюди “прийшли” (можливо, вам були потрібні нові джинси або ви роздумували про покупку теплих речей), і починаєте дивитися усе підряд, марно витрачаючи дорогоцінний час. Гарні фото моделей у гарному вбранні так і ваблять додати щось непотрібне у кошик — саме на це й розраховують розробники онлайн-сторів. Їх завдання — привернути вашу увагу і змусити купувати, не думаючи, і якомога більше. Підсумок: ви половину дня провели, дивлячись на картинки у моніторі, замовили купу непотрібних речей або, якщо бюджет обмежений, тільки роздратували апетит, а ось основне завдання не вирішили.

Перш ніж почати купувати, позначте свою мету. Потім відфільтруйте речі у каталозі за категорією, розміром, сезонністю, довжиною і навіть кольором — це допоможе заощадити час і швидше знайти щось доречне. Так ви спростите собі завдання і не витратите годину життя (у кращому випадку) на марне перегортання сторінок.

Ви не читаєте склад речі

А потім отримуєте замість розкішної шовкової сукні ганчірку. Навіть якщо ви не розбираєтеся у тканинах і гадки не маєте, чим атлас відрізняється від поліестеру, ви завжди можете скористатися допомогою гугла і прочитати про властивості того чи іншого матеріалу. Трохи допитливості допоможе вам уникнути неприємних сюрпризів від замовлення.

Ви не враховуєте параметри своєї фігури

А дивитеся лише на те, як вподобана річ сидить на моделі. Але ж фігури різні, і те, що ідеально підходить одній людині, може буквально “спотворити” іншу. На багатьох сайтах вказують параметри моделі, яка демонструє товар на фото. Співвіднесіть її мірки зі своїми. Якщо вони плюс-мінус збігаються, то можете сміливо замовляти річ — сяде вона на вас приблизно так само. Якщо ж на фото перед вами худа, довгонога дівчина від 175 см, а самі ви мініатюрні, та ще й з формами, приготуйтеся до розчарування. Навряд чи те, що ідеально сидить на ній, так само виглядатиме і на вас. Проаналізуйте свій одяг. Які фасони вам личать? Яка форма декольте, довжина рукава, посадка брюк, ширина штанин найбільш вигідно підкреслюють вашу фігуру? Виходячи з цього і замовляйте одяг у онлайні.

Ви не вивчаєте фото моделі

І дуже даремно. Завдання онлайн-сторів — продати будь-яку річ, навіть якщо вона і на вигляд, і за якістю така собі. Кращий спосіб змусити покупця звернути на неї увагу — зробити гарне фото. Тоді на що звертати увагу і як лише за однією картинкою зрозуміти, що “продавець” намагається обдурити нас — розбираємося.

По-перше, дивимося на позу моделі. Якщо на усіх знімках вона кривляється, прикриває певну частину виробу руками, не повертається до камери обличчям або приймає ракурс, у якому взагалі складно зрозуміти, як сидить річ, варто насторожитися. По-друге, часто, намагаючись приховати недоліки речі, фотограф обрізає частину виробу або занадто висвічує/затемнює кадр. Якщо загальна картинка виглядає привабливо, але на ній неможливо добре розглянути річ, краще відмовитися від її придбання.

Вас приваблюють знижки

Це найпоширеніша помилка. Начебто і річ особливо не подобається, та й вона може бути абсолютно не потрібна, але як її не купити, якщо раніше вона коштувала аж двадцять тисяч, а тепер її віддають за якісь дві з хвостиком. Такий прийом дозволяє продавцеві продати будь-яку річ через те, що вона вже тривалий час лежить. Вона може бути огидної якості або абсолютно непоказною, немодною і непропорційною, але її придбають, ну тому що знижка.

Ніколи не беріть одяг лише тому, що на нього гарна акція. Так, якщо ви давно мріяли про певну кофтину певного бренду і тут на неї різко знизили ціну, на неї варто витратитися. Або ж ви обираєте між двома базовими водолазками, однаковими за якістю, але одна — дорога та з нової колекції, а інша — зі знижкою, але зі старої — сміливо робіть вибір на користь тієї, яка дешевша. У інших випадках — утримайтеся від покупки. Червоні цінники змушують вас купувати те, що вам абсолютно не потрібне і що ви, можливо, взагалі ніколи не вдягнете. А тепер подумайте, чи варте воно того?

Ви не звертаєте увагу на відгуки

На сайтах багатьох онлайн-магазинів покупці можуть залишати відгуки на товари. Не полінуйтеся і почитайте, що пишуть ті, хто вже придбав вподобану вами річ. Вони можуть розповісти про те, наскільки річ відповідає розмірній сітці, наскільки щільно або вільно вона сидить на фігурі, як насправді виглядає відтінок тканини. Це також допоможе вам зробити правильний вибір і вбереже від непотрібних витрат.

Ви не порівнюєте

Часто одна й та сама річ може бути представлена у каталогах різних онлайн-магазинів, тому є сенс порівняти:

  • інформацію про товар, яку вказують різні продавці;
  • ціну, десь може бути акція на потрібну вам річ;
  • відгуки покупців;
  • фото: так ви зможете з різних ракурсів і з різною передачею кольору оцінити річ;
  • умови доставки.