Оновлення до Windows 11: інструкція як безкоштовно це зробити

Збір коштів на потреби армії України
23.06.2021

Виявляється, у операційної системи Windows 11 є неймовірна можливість – безкоштовне оновленняю

Момент халявного апгрейду, поряд з іншими можливостями, вивявили інсайдери, які уважно вивчили Windows 11. Нова ОС безкоштовно розповсюджуватиметься між користувачами, у яких встановлена актуальна ОС.

Як пише XDA Developers, журналісти проаналізували опис ключів конфігурації, які потрібні для активації Windows 11. Згідно з цими документами, щоб отримати нову версію ОС, власникам Windows необхідно оновитися до Windows 10, 8.1 або 7.

Це буде виглядати так: при запуску програми оновлення на комп’ютері підхопиться старий ключ, і ним буде активована нова операційна система. Апгрейднути Windows 8 безпосередньо до Windows 11, швидше за все, не вийде, для цього буде потрібно спочатку оновити комп’ютер до Windows 8.1.

Безкоштовно оновити комп’ютер з Windows 10, 8.1 або 7 до тестової версії Windows 11 можна вже зараз, навіть не дивлячись на те, що ліцензія на нову ОС ще не продається. Перед апгрейдом пропонується вибрати, чи потрібно зберегти призначені для користувача файли в накопичувачі або видалити їх. Залишити встановлені додатки і налаштування не вийде.

В процесі оновлення встановлюється редакція Windows 11, відповідна редакції ранньої версії операційної системи. Всього ж в інсталятор Windows 11 було виявлено кілька різних редакцій ОС: Home, Home N, Home Single Language, Education, Education N, Pro, Pro N, Pro Education, Pro Education N, Pro for Workstations, Pro N for Workstations. Користувачі відзначають, що Windows 11 встановлюється набагато швидше, ніж Windows 10, а в процесі інсталяції набагато менше відволікаючих діалогів з налаштуваннями.

, , , переглядів: 1 488

Один коментар
  1. а витікла збірка Windows 11 дозволяє користувачам переходити з Windows 10 без додаткових витрат і використовує ті самі ліцензійні ключі, що і Windows 10. Однак нічого не говориться про те, чи вийде безкоштовне оновлення Windows 11 для користувачів Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1 .

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *