Цієї осені на піку популярності буде саме ця модель. Але не вона єдина. є ще інші варіанти, які ви не захочете знімати.

Плісирована спідниця

Унікальність цієї модної спідниці полягає в тому, що вона підходить під різні стилі – будь то човники або кеди, футболка або сорочка. У будь-якому варіанті вона буде виглядати стильно і яскраво. Крім того, вона ідеально приховує недоліки фігури.

Модні спідниці на осінь 2021 / pexels.com

Шкіряна спідниця

Це стильна і сучасна модель. Не бійтеся, що ви можете виглядати вульгарно. Це зовсім не так. Але поєднувати таку спідницю краще з більш нейтральним одягом і кедами.

Модні спідниці на осінь 2021 / depositphotos.com

Трикотажна спідниця

Трикотаж – це маст хев кожної модниці. Така трендова спідниця повинна бути в гардеробі всіх модниць. Мало того, що восени вам буде в ній тепло, так ще й образ ваш буде виглядати максимально стильно.

Модні спідниці на осінь 2021 / depositphotos.com

Стьобані спідниці

Це новий тренд, який прийшов до нас зовсім недавно. Спочатку з такого матеріалу робили верхній одяг, потім сумки, а зараз мода дійшла і до одягу і взуття. Чи варто говорити про те, що це хіт? Думаємо, ні. Ви і так це знаєте.

Модні спідниці на осінь 2021 / instagram.com/keepstyle

Спідниці з високими розрізами

Хочете додати в свій образ трохи сексуальності і зробити його ще більш жіночним? Тоді цей варіант модної спідниці 2021 саме для вас. Візуально такі спідниці подовжують ніжки і, звичайно, приковують до себе увагу.

Модні спідниці на осінь 2021 / pexels.com