“Оскар 2021” буде особливим

Збір коштів на потреби армії України
22.04.2021

Церемонія вручення нагород пройде не тільки в театрі Dolby, як зазвичай. Частину святкових заходів проведуть у залізничному вокзалі Лос-Анджелеса Union Station. Для гостей, які не зможуть прилетіти в США, підготують супутникове підключення з Лондона і Парижа.

Цього року церемонія пройде в форматі фільму. Ведучими шоу стануть Бред Пітт і Зендея. Нагороди переможцям роздадуть Холлі Беррі, Хоакін Фенікс, Лора Дерн, Харрісон Форд, Рене Зеллвегер. Традиційно номінантам виділяють на промову 45 секунд, проте цього року дозволять виголосити промову або розповісти свою історію. Продюсери шоу хочуть, щоб у шоу “був свій голос”.

Перед заходом також проведуть традиційну червону доріжку, але з дотриманням соціальної дистанції та маскового режиму. Також перед церемонією вручення покажуть пісенні виступи кандидатів. Під час шоу на гостях будуть захисні маски, які також виступлять декораціями на виступі.

“Оскар 2021” розпочнеться 25 квітня о 18:30 за місцевим часом. Дата початку по Києву – 26 квітня о 1:30. Транслювати церемонію буде телекомпанія ABC з театру Dolby і залізничного вокзалу в Лос-Анджелесі. Трансляцію події також вестимуть українські телеканали та ЗМІ, в тому числі і УНІАН.

 

переглядів: 896

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *