«Останній медик терміналу» – у парку ім. Шевченка відбудеться презентація документального фільм

Збір коштів на потреби армії України
12.07.2021

«Останній медик терміналу» – у парку ім. Шевченка відбудеться презентація документального фільм

У вівторок 13 липня, о 19:00 рівнян та гостей міста запрошують на майдан Незалежності на презентацію інсталяції «Календар війни. Зеленопілля».

Також о 20:00 на Літній сцені в парку ім. Шевченка відбудеться презентація документального фільму «Останній медик терміналу».

11 липня 2014 року ворожі гради обстріляли селище Зеленопілля, що на Луганщині. Це було перше масове застосування регулярних військ Росії проти українських сил. Світанок цього дня забрав 37 життів українських воїнів та більше сотні бійців тієї ночі зазнали поранень і контузії.

Аби вшанувати пам’ять загиблих і згадати про трагічні події липня 2014 року, на Майдані Незалежності буде представлена інсталяція декоративного снаряду ”Граду”, якими Росія обстрілювала українські позиції. Зеленопілля – це перший епізод інтерактивної експозиції ”Календар війни”, котра протягом року змінюватиме сюжет з прив’язкою до трагічних дат на Сході України.

Окрім того, цього ж дня на літній сцені парку ім. Шевченка, відбудеться презентаційний перегляд документальної стрічки про героя України Ігоря Зінича “Останній медик терміналу. Ігор Зінич, позивний “Псих”. На показі будуть присутні автор фільму Ксенія Клим та режисер Василь Яворський.

переглядів: 490

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *