П’ять простих кроків, як зробити кожен свій ранок добрим

Збір коштів на потреби армії України
24.03.2021

Ранок може бути добрим! Спокійним, здоровим, таким, що заряджає енергією на весь день.

Але добрим зробити свій ранок ти можеш сам. Як – розповідаємо…

 Як мати гарний настрій зранку? | CikavoZnaty

Ми завжди починаємо день з пробудження. І від того, в якому настрої ми прокинемося, у багато чому залежить те, як піде весь день. Про це пише

S – silence, чудодійна тиша. Після пробудження приділіть 5 хвилин самоті з собою, забудьте про сторонні думки і справи. Постарайтеся хоча б годину не користуватися телефоном, ноутбуком та іншими гаджетами. Можна тихо полежати в ліжку або помедитувати.

A – affirmations, переконання. З самого ранку дайте собі правильну психологічну установку. Скажіть собі, що ваш день буде сповнений радості, спокою, позитивних подій. Зосередьтеся на своїх цілях.

V – visualisation, візуалізація цілей. Уявіть кожен маленький крок на шляху до вашої мети. Візуалізуйте, як ви виконуєте свої щоденні завдання, які ведуть вас до мети.

E – exercise, ранковий спорт. Приділіть вранці кілька хвилин фізичній активності (зарядці, бігу, плаванню), головне, щоб це заняття було вам до душі.

S – scribble, пишіть! Записуйте цікаві ідеї та думки. Ви здивуєтеся, як багато ви тримаєте у своїй голові ідей, що без запису відлітають у космос. Та й хто може бути кращим співрозмовником, ніж ви самі?

 

, переглядів: 555

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *