П’ятниця 13-те: чого категорично не можна робити в цей день

Збір коштів на потреби армії України
13.07.2018

П’ятниця 13-те: чого категорично не можна робити в цей день

Будь-які починання, заплановані на п’ятницю 13, можуть виявитися провальними

У всьому світі, незалежно від раси, національності та віросповідання люди добре знають, що таке п’ятниця 13-те. Хоча кожен сприймає цей день по-різному, але якщо ви справді боїтеся його настання, то запасіться терпінням і візьміть на озброєння дієві поради, як уникнути неприємностей і вберегти себе.

Забобони українців

В цей день лікарі намагалися не призначати операції, а мандрівники – не їхати у далеку дорогу, молодята не планували весілля, селяни забували про хатні та польові роботи. Будьте також дуже уважними щодо фінансів: у цей день удача примхлива, і може відвернутися від кожного у найбільш незручний момент.

Не давайте в борг і не позичайте самі, не вкладайте гроші в сумнівні проекти і відмовтеся від великих покупок – зростає ймовірність обману, тому з фінансовою стороною життя краще взагалі не зв’язуватися.

Краще відмовитися від нових справ. Будь-які починання, заплановані на п’ятницю 13-те, можуть виявитися провальними. Несприятлива енергетика дня може поставити хрест навіть на самих благих намірах і перекреслити всі напрацювання.

Уникайте також негативного мислення. Сила думки 13-го числа здатна нашкодити вам, якщо ви задумали щось погане або перебуваєте в поганому настрої. У цей день особливо обережними варто бути поруч з дзеркалами, коли дивитеся на своє відображення. Думайте лише позитивно і ні в якому разі не говоріть вголос погані речі.

Остерігайтеся стригти нігті і волосся: в цей день, наповнений негативною енергетикою, не варто ризикувати здоров’ям і успіхом. Підстригати волосся і підстригати нігті в цей день ризиковано через можливість втратити життєві сили і удачу.

У цей день краще не озиратися. За повір’ями, озирнувшись в цей день, можна побачити негативні події, залучити в життя неприємності, від яких важко позбутися, і навіть побачити свою смерть.

В п’ятницю 13 не вживайте алкоголь, адже вважається, що сам диявол в цей день розносить алкогольні напої і може схилити вас до поганої звички випивати щодня.

, переглядів: 698

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *