Перевірь свої емоції. Психологічний тест по картинці

Збір коштів на потреби армії України
30.10.2022

Перевірь свої емоції. Психологічний тест по картинці

Оберіть інтуїтивно символ та читайте пояснення про те, яка емоція домінує у вас.

Виберіть дерево і дізнайтеся, яка емоція домінує у вас.

Психологічний тест по картинці

1.  Меланхолія

Якщо ви обрали перше дерево, значить ви людина меланхолійна. Іноді ви говорите «у минулому було краще». Попри те, що ви дивитеся на життя з оптимізмом, ви не можете перестати відчувати ностальгію, і вам дійсно хочеться повернутися до якихось старих моментів вашого життя. Майбутнє вас трохи лягає. Ваше велике завдання полягає в тому, щоб зрозуміти, як жити сьогоднішнім днем.

2. Ентузіазм

Якщо ви вибрали друге дерево, емоція, яка домінує у вас — це ентузіазм. Для вас життя здається постійним випробуванням, і ви щиро бажаєте впоратися з ними. Виклики роблять вас щасливими, але ви маєте силу для їх вирішення. Іноді ви занадто сильно захоплюєтесь цією енергією і можете приймати рішення, які є трохи поспішними. В довгостроковій перспективі ви зазвичай отримуєте те, чого хочете, навіть якщо вам потрібно зробити щось кілька разів та “пробивати стіни”.

3. Тривожність

Якщо ви обрали третє дерево, емоція, яка домінує у вас — це тривога. Думки у вашій голові не припиняються. Ви уважно ставитеся до всього, що відбувається навколо, дбаєте про речі та людей. Ось чому ви зазвичай стурбовані та тривожні. Навколо вас завжди є вир подій, які потрібно вирішувати. Ви повинні навчитися не брати всю відповідальність на свої плечі. Зрештою, лише ви керуєте своїм життям. Пам’ятайте — лише ви маєте контроль над своїми думками та своїм життям.

4. Емпатія

Якщо ви обрали четверте дерево — ви дуже емпатична людина. Іноді це призводить до того, що ви трохи втрачаєте свою сутність. Ви добра людина, хороший друг і компаньйон, але іноді ви почуваєтесь трохи самотнім. Емоція, яка домінує над вами, пов’язана з турботою про інших. Ви повинні навчитися трохи більше піклуватися про себе. Пам’ятайте, що ви не повинні сидіти склавши руки й чекати, що хтось зробить це за вас.

Джерело: https://1plus1.ua/

, , , , , , , переглядів: 547

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *