Перші кастинги голлівудських акторів [Відео]

Збір коштів на потреби армії України
29.07.2015

Перші кастинги голлівудських акторів [Відео]

Чи було колись вам цікаво, якими були виконавці відомих кіно ролей за 5 хвилин до слави? Портал startruth.stb.ua підготував добірку кастингів знаменитих акторів ще до того, як вони стали всесвітньо відомими.


Це смішне дівчисько з великими очима і кривими зубами майбутня винуватиця секс-скандалів і кумир мільйонів підлітків. На відео Майлі Сайрус пробується на роль Ханни Монтани в діснеєвському шоу:

 


Вчора він пив на самоті, а сьогодні з похмілля і неголений відправився на проби якогось серіалу про божевільного доктора. Хто б міг подумати, що продюсери «Доктора Хауса» шукали саме такого персонажа. Х`ю Лорі на пробах легендарного серіалу:

 


Елісон Ханніган – руда дівчина з «Баффі – винищувачка вампірів» і Лілі Олдрін з серіалу «Як я зустрів вашу маму». Між цими роботами Ханніган виконала ще одну роль, яка всім запам`яталася, дівчини-німфоманки зі шкільного оркестру в фільмі «Американський пиріг». Ось як проходили проби:

 


Це зараз Блейк Лайвлі ікона стилю, успішна актриса і дружина одного з найсексуальніших акторів Голлівуду. До ролі Сирени в «Пліткарці» дівчина була маловідомою акторкою. Це відео кастингу Блейк на роль, яка на 180 градусів змінила її життя:

 


Актриса з найвищим показником IQ в Голлівуді – Наталі Портман. Судячи з цих проб, зірка фільмів “Леон” та “Чорний лебідь” і в дитинстві була дуже кмітливою: 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ще більше інформації про зірок

Розпочались зйомки серіалу про київську міліцію [Фото + Відео]

Невідомі родичі відомих зірок [Фото]

Найпопулярніші чоловіки – моделі світу [Фото]

Українським зіркам вручили “Золоті батони”

 

, , , , переглядів: 1 501

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *