Перший музей Apple з’явиться в Україні

Збір коштів на потреби армії України
20.05.2021

Українська IT-компанія MacPaw оголосила про відкриття першого музею Apple у Києві. Новий простір під назвою MacPaw Space працюватиме як в офлайн та і в онлайн-режимах. У колекції буде 323 експонати.

Про це повідомляє сама компанія MacPaw.

В Україні з’явиться перший музей Apple: у колекції 323 експонати. ВІДЕО

У музеї проводитимуть низку майстер-класів, лекцій та зустрічей. А відвідувачам пропонують подивитись на експозицію з 323 експонатів продукції Apple різних років.

Коли ми придбали свою першу колекцію Mac, ми не змогли зробити її доступною для громадськості, але запити на відвідування офісних виставок постійно зростали. Ми докладали всіх зусиль, щоб втілити цю ідею, і тепер ми готові повідомити, що музей незабаром буде відкритий для всіх, – розповів засновник MacPaw Олександр Косован на сайті компанії.

Серед величезної кількості техніки, що буде представлена у музеї, тут можна буде побачити знакові моделі Apple. А саме:

Macintosh 128K, підписаний Стівом Возняком;

перший портативний Macintosh;

перші цифрові камери Apple QuickTake;

Twentieth Anniversary Macintosh (TAM) з лімітованої серії комп’ютерів, присвяченої 20-річчю Apple у 1997 році. Ці комп’ютери привозили покупцям у смокінгах та на лімузинах.

Інформації про дату відкриття музею поки що немає – її оголосять пізніше.

переглядів: 815

Кількість коментарів: 2
  1. В Україні оголосили про відкриття музею Apple у Києві. Цим займеться українська IT-компанія MacPaw, яка надає програмне забезпечення. Про це повідомляє сама компанія MacPaw. Новий простір під назвою MacPaw Space працюватиме як в офлайн та і в онлайн-режимах. У музеї проводитимуть низку майстер-класів, лекцій та зустрічей. А відвідувачам пропонують подивитись на експозицію з 323 експонатів продукції Apple різних років. Коли ми придбали свою першу колекцію Mac, ми не змогли зробити її доступною для громадськості, але запити на відвідування офісних виставок постійно зростали. Ми докладали всіх зусиль, щоб втілити цю ідею, і тепер ми готові повідомити, що музей незабаром буде відкритий для всіх, – розповів засновник MacPaw Олександр Косован на сайті компанії. Серед величезної кількості техніки, що буде представлена у музеї, тут можна буде побачити знакові моделі Apple. А саме: Macintosh 128K, підписаний Стівом Возняком ; перший портативний Macintosh; перші цифрові камери Apple QuickTake; Twentieth Anniversary Macintosh (TAM) з лімітованої серії комп’ютерів, присвяченої 20-річчю Apple у 1997 році. Ці комп’ютери привозили покупцям у смокінгах та на лімузинах. Інформації про дату відкриття музею поки що немає – її оголосять пізніше. Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію

  2. Валентин Наливайко 22.06.2021 at 18:15 Відповіcти

    Ну, раніше був у музеї Apple, проте у Львові. Здається називався ICOOLA десь біля стрийського ринку. Круто, там також побачив старі гаджети, а це історія. Повірте воно здивує кожного, якщо подивитися на iMac, який випускали років 20 тому. Це історія – це круто…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *