Кожен Новий Рік моди несе свої колірні переваги. Експерти і дизайнери виділяють відтінки і кольори, що належать до певних сезонів року. Не став винятком і прийдешній 2021 рік. На показах жінкам пропонуються моделі в спокійних колірних тонах, інформує Ukr.Media.

Строкатість і яскравість поступаються місцем лаконічності та матовості. Однак, вони розбавляються незначними яскравими акцентами нарядів, створюючи єдиний і гармонійний ансамбль.

Модні колірні поєднання зими 2021 року

Представлена інститутом Pantone палітра наступаючого року приємно дивує вишуканими поєднаннями кольорів.

Глибокий синій + оливковий

Улюблений колір королів є нетлінною класикою, затребуваною завжди і скрізь. З його допомогою створюють різні поєднання нарядів. Елементи одягу болотного кольору можна побачити в модних колекціях. Глибокий синій тон в поєднанні з оливковим кольором широко використовується для створення стильних зимових образів.

 

Зелений + помаранчевий

Зелений тон унікальний по поєднанню з різними кольорами і відтінками. Як би не здавалося неймовірним, але він прекрасно виглядає з помаранчевим кольором, який буде у тренді сезону.

 

Модні поєднання кольорів сезону весна-літо 2021

Тиха хвиля + бежевий

Рік несе собою у світ моди стриману, спокійну палітру, близьку до природних тонів. Колір свіжої рослинності в поєднанні з усіма відтінками бежевого кольору, створює умиротворену гаму, відмінно вписується в діловий, повсякденний і спортивний образ. Поєднання цих кольорів є безсумнівним трендом сезону.

 

Лимонний шербет + перловий

Весна і літо завжди тяжіють до яскравих фарб. Цілком закономірно, що в дизайнерських колекціях майбутнього року все частіше зустрічаються моделі жовтого кольору. Цей життєствердний колір асоціюється з сонячним теплом і хорошим настроєм. Холодний перловий колір врівноважує відтінки яскравого жовтого кольору, надаючи комплектам одягу елегантність і жіночність.

 

Прийдешній рік несе в собі розумне врівноваження кольорів. Люди і природа втомилися від активності і агресії року, що минає, хочеться умиротворення і спокою. Це і знайшло відображення в модній кольоровій палітрі 2021 року.