Підслухано у рівненському дуобусі: хвала Лукашенку і ганьба Путіну

Збір коштів на потреби армії України
04.01.2017

Підслухано у рівненському дуобусі: хвала Лукашенку і ганьба Путіну

Фото з інтернету

Сьогодні ввечері я вперше проїхалася дивом громадського транспорту – дуобусом. Скажу одразу – враження позитивні. Відчула себе людиною: в порівнянні з поїздками у допотопних тролейбусах – небо і земля.

Читайте також: Міська влада Рівного придбала авто для своїх потреб: рівняни обурені

Їхала не довго – три зупинки. Коли зайшла біля ринку, одразу почала оглядатися, бо не знала, кому платити за проїзд. Кондуктор була в іншому кінці дуобуса і побачила я її лише згодом. Була думка, що можливо треба платити водієві.

Я та інші пасажири, які вочевидь теж їхали вперше, запитали про вартість проїзду. Дві гривні, як і в тролейбусі. Між водієм і салоном – перегородка. Це добре, бо так водія ніхто не відволікає. А ще помітила, що у його кабіні встановлений маленький монітор, де в реальному часі програється відеозапис із салону.

Читайте також: Мешканців Басового Кута дістали водії маршруток

Як зазвичай, переважна більшість пасажирів пенсіонери. Воно й не дивно, бо ж у дуобусі діють такі самі правила для пільговиків, як і в звичайних рівненських тролейбусах. І ось краєм вуха почула захопливі відгуки тих таки пенсіонерів про цей чудо-транспорт. Рівняни в захваті від того, що у дуобуса відсутні сходинки біля дверей при вході/виході. 

Старенький дідусь вихваляв Білорусію та Лукашенка. Мовляв, такий транспорт – заслуга білоруського президента. А ще лунали прокляття у бік президента теж сусідньої нам Росії. Володимира Хомка, чомусь, ніхто так і не згадав.

Галина Струс

, , , , переглядів: 1 064

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *