Пиво та більярд… омолоджують чоловіків

Збір коштів на потреби армії України
24.02.2015

 Вчені з`ясували, що популярний бурштиновий напій, від якого росте живіт у чоловіків, сприяє… омолодженню. А якщо до цього додати ще й гру в більярд,  тоді, за версією дослідників, виходить непоганий “коктейль молодості”.

 
Про те, що поєднання слабкого алкогольного напою з грою дає чудовий омолоджуючий ефект, заявив учений Аске Лассен. Для підтвердження своєї теорії він провів дослідження у двох будинках престарілих у столиці Данії Копенгагені, пише The Daily Express.
 
Виявляється, гра у більярд є ідеальним вправою для чоловіків після 70 років, оскільки сприяє активності з тривалими перервами на відпочинок. Крім того, вона дозволяє літнім людям залишатися соціально активними.
 
Лассен зазначив, що ще 30 років тому від пенсіонерів не очікували взагалі ніякої активності, тому більшість медиків рекомендували зменшити фізичні навантаження, радячи грати в карти чи шахи.
 
Вчений навіть пропонує внести пиво і більярд в офіційні рекомендації Організації охорони здоров`я Європи. Він стверджує, що ці чоловічі розваги позитивно впливають на повсякденне життя пенсіонерів та стан їх здоров`я. Крім того, літні чоловіки перестають зациклюватись на хворобах і починають жити повноцінним життям.
 
, , , , переглядів: 1 063

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *