Подорожі 2021: куди можуть їхати невакциновані українські туристи

Збір коштів на потреби армії України
27.07.2021

Подорожі 2021: куди можуть їхати невакциновані українські туристи

Для українських туристів свої кордони відкрило чимало держав у ЄС після внесення нашої країни до списку “зелених” країн.

Куди в ЄС можна подорожувати цього літа ?

  • Німеччина. У країні скасували обов’язкову вимогу про вакцинацію для мандрівників з України. З 18 липня українці можуть перетинати кордон Німеччини за наявності одного з трьох документів: негативного тесту на коронавірус, документа про завершення курсу вакцинації однією з затверджених в ЄС вакцин або свідоцтва про те, що особа перехворіла COVID-19 — позитивного результата ПЛР-теста, зробленого не раніше ніж за 28 днів і не пізніше, ніж через 6 місяців.
  • Данія. Ще раніше для українців відкрилася Данія — з 17 липня українці можуть подорожувати цією країною. На в’їзді, за словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, потрібно пред’явити негативний тест на коронавірус і зробити ще один тест по прибуттю. Тест можна здати безкоштовно в аеропорту.
  • Бельгія. І ще одна західноєвропейська країна відкрилася для українських туристів. Крім звичайних вимог (броні готелю, підтвердження фінансової спроможності) за 48 годин до прибуття до Бельгії потрібно заповнити PLF-форму, переконатися, що країна, з якою ви їдете не в “червоній” зоні, пред’явити один з трьох документів: сертифікат про вакцинацію, сертифікат, що підтверджує перенесення хвороби за останні 180 днів або негативний ПЛР-тест.
  • Латвія. Українці можуть подорожувати і до Латвії. На в’їзді у Латвію українці повинні пред’явити один документ на вибір: СОVID-сертифікат про вакцинацію затвердженими в ЄС вакцинами, свідоцтво про те, що людина перехворіла COVID-19 або негативний результат ПЛР-тесту (зробленого не раніше ніж за 72 години) або антиген тесту (за 24 години до в’їзду). Особи з негативними тестами повинні зробити ще один тест відразу після прибуття в країну.
  • Естонія. З 19 по 25 липня до Естонії можуть в’їжджати українці з будь-якою метою. При в’їзді в Естонію необхідно заповнювати коронавірусну декларацію.
  • Хорватія. А балканська країна спростила вимоги для українців. Тепер не потрібно доводити причину в’їзду у Хорватію. На в’їзді у Хорватію необхідно буде пред’явити один з наступних документів: негативний результат ПЛР-тесту (зробленого не раніше ніж за 72 години) або експрес-тесту (не раніше ніж за 48 годин), COVID-сертифікат про повний курс вакцинації вакцинами, затвердженими в ЄС, довідку про те, що особа перехворіла COVID-19 протягом шести місяців і отримала одну дозу вакцини, позитивний результат тесту на коронавірус, виданий протягом останніх 180 днів, але не раніше, ніж за 11 днів до в’їзду в країну.
, , переглядів: 960

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *