Подорожі до ЄС: чи дійсна ваша вакцина при виїзді закордон

Збір коштів на потреби армії України
22.11.2021

Подорожі до ЄС: чи дійсна ваша вакцина при виїзді закордон

Збираєтеся до Європи?

Перегляньте, чи впустять вас до обраної країни з вашим щепленням

На сьогодні українські туристи не зможуть потрапити лише до Болгарії та Мальти. Інші країни, хай і з умовами, але відкриті. Про це інформує Слово і діло.

Австрія, Іспанія, Нідерланди, Словаччина, Фінляндія, Хорватія, Ірландія та Швеція пустять українських туристів, вакцинованих Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca/Covishield, Jonson&Jonson чи CoronaVac.

Австрія та Іспанія пускають також тих, хто перехворів на коронавірус протягом останніх шести місяців. Для в’їзду в Іспанію підійде ПЛР-тест, як і для Фінляндії.

Деякі країни Євросоюзу, окрім цих п’яти вакцин, визнають і російський Sputnik V – Греція, Кіпр, Словенія та Угорщина. У Грецію також можуть в’їхати ті, хто нещодавно перехворів, або ті, хто зробив ПЛР-тест чи тест на антиген. Для в’їзду на Кіпр, окрім сертифікату вакцинації, може підійти ПЛР-тест.

До Німеччини, Франції, Чехії та Латвії тепер пускають лише вакцинованих українців і підійдуть лише препарати Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca/Covishield чи Jonson&Jonson.

Бельгія, Данія, Італія, Люксембург, Польща, Португалія, Румунія теж визнають лише ці чотири вакцини, але готові пустити туристів з негативним тестом або тих, хто нещодавно перехворів (залежить від країни).

Естонія пускає вакцинованих Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca/Covishield, Sinopharm/Sinovac-CoronaVac або тих, хто перехворів в останні пів року.

, переглядів: 832

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *