“POETY. Діалог поколінь” прозвучить на музично-поетичному симфо-концерті

Збір коштів на потреби армії України
05.10.2021

“POETY. Діалог поколінь” прозвучить на музично-поетичному симфо-концерті

 8 жовтня о 19:30 в Ennio Event Square (м. Львів, вул. Джерельна, 22) відбудеться концерт “POETY. Діалог поколінь”, де Соломія Чубай презентує свої нові пісні на вірші поетів-ювілярів: Івана Франка, Лесі Українки, Миколи Вінграновського, Чайки Дніпрової, Юрія Клена, Павла Тичини, Олександра Ірванця, Юрка Покальчука, а також Грицька Чубая.

Гратимуть з Соломією музиканти: Ігор Гнидин – барабани, Олександр Главацький – гітара, Том Луголообі – клавіші, Андрій Кохан – бас-гітара та симфонічний оркестр “INSO-Lviv” в супроводі відеоарту з фільмів за участі Івана Миколайчука та Богдана Ступки від художника Олексія Хорошка.

 

“POETY. Діалог поколінь” – літературно-музичний проєкт, ініційований Соломією Чубай, реалізований ГО “Львівський культурний центр” #запідтримкиУКФ.

 

“Ми розповідаємо про українських поетів-класиків, дні народження яких святкуємо цьогоріч, по-новому у вигляді відеодискусій за участі українських поетів різних поколінь, а також через музику. Ми хочемо говорити та думати про поетів не як про нудних хрестоматійних персонажів, а як про живих людей, які так само, як і ми, дружили, сумнівались, творили, бунтували, любили, та загалом жили своє життя”, – зазначають організатори.

 

Реєстрація на концерт: https://cutt.ly/0Whclif.

 

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/1950095311825931.

 

Вхід вільний!

 

@poetydialogpololin

@lviv cultural centre

@lviv_city_of_literature

 

переглядів: 547

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *